Tragiczny finał wypadku drogowego na drodze krajowej nr 57

0
277

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie pracowali na miejscu wypadku drogowego, w którym zginął 43-letni kierujący audi. Mężczyzna podczas wymijania zderzył się czołowo z pojazdem marki toyota. Dwie osoby podróżujące toyotą zostały przetransportowane do szpitali. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Dyżurny szczycieńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 57, między miejscowościami Szczytno-Nowiny.

Ze zgłoszenia wynikało, że zderzyły się ze sobą dwa pojazdy osobowe. Na miejsce natychmiast ruszyli szczycieńscy policjanci. Potwierdzili otrzymane zgłoszenie.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący audi, 43-letni mieszkaniec gm. Szczytno, podczas wymijania zderzył się czołowo z pojazdem toyota, którym podróżowała 49-latka oraz 13-latek. Oboje to mieszkańcy Warszawy. 43-latek podróżował sam, w skutek poniesionych obrażeń niestety mężczyzna zmarł.

Podróżujący osobową toyotą zostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora. Droga była całkowicie zablokowana.
Teraz szczycieńscy śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

BRAK KOMENTARZY