Tragiczny finał poszukiwań 24-latka

0
198

Olsztyńska Policja prowadziła poszukiwania za zaginionym 24-letnim mieszkańcem Zduńskiej Woli, który 9.09.2021 r. przyjechał do Olsztyna do znajomych, wyszedł z domu i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Oficer dyżurny KMP w Olsztynie przyjął zawiadomienie o zaginięciu 24-letniego mieszkańca Zduńskiej Woli, który dzień wcześniej przyjechał do Olsztyna. Młody mężczyzna zatrzymał się u znajomych, po czym nie informując nikogo, opuścił miejsce przebywania i oddalił się w nieznanym kierunku.

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób natychmiast przystąpili do akcji poszukiwawczej za zaginionym mężczyzną. Po wstępnych ustaleniach, policjanci koordynujący akcję poszukiwawczą swoje działania skupili na terenie leśnym w pobliżu ulicy Witosa w Olsztynie. Do działań zadysponowano kilkudziesięciu żołnierzy 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej, policjanci z Oddziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, kilkudziesięciu strażaków ochotników z Bartąga i Klebarka Wielkiego, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz Jednostka Ratownicza-Gaśnicza nr 1 w Olsztynie. Poszukiwacze wyposażeni w specjalistyczny sprzęt taki jak: quady czy drony dokonali sprawdzenia terenu leśnego od ul. Witosa w kierunku Bartąga. Po kilku godzinach od rozpoczęcia akcji poszukiwawczej funkcjonariusze zlokalizowali miejsce, w którym znaleziono ciało zaginionego mężczyzny.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ