Wielka Zabawa TV Puls i zlot fanów serialu „Lombard. Życie pod zastaw” w Mrągowie!

0
969

W pierwszy weekend sierpnia TV Puls zaprasza wszystkich do Mrągowa!

W piątek 2 sierpnia Telewizja Puls i Stowarzyszenie PAKA zapraszają na muzyczno-rozrywkowe wydarzenie lata – widowisko „Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie” w amfiteatrze nad Jeziorem Czos!

Na scenie wystąpią: Doda & Virgin (w ramach trasy pożegnalnej Dody z zespołem Virgin), zespół Piersi z hitami „Będzie zabawa” i „Toasty”, legenda disco-polo, czyli Boys, Łobuzy („Ona czuje we mnie piniądz”), Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Kabaret Jurki, Kabaret Ciach oraz Patrycja Runo.

„Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie” to doskonała okazja do wspólnego wykonania najbardziej znanych i uwielbianych przez Polaków utworów. Do wspólnych śpiewów zachęci widzów wodzirej Paweł Gołębski a także bawiący się razem z widownią aktorzy z serialu „Lombard. Życie pod zastaw”!

„Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie” – emisja tylko w TV Puls!

Następnego dnia, tj. w sobotę 3 sierpnia, w godzinach 12.00 – 14.00 Telewizja Puls zaprasza do Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie przy ul. Warszawskiej 26 na zlot fanów serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Pojawią się: Mateusz Murański, Dominik Dąbrowski, Rita Weinar i Maciej Gisman, czyli serialowi: Adek, „Beton”, Benia i Maciek.

Trwają zdjęcia do 5. sezonu serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, ale aktorom uda się znaleźć wolną chwilę dla swoich fanów! Czworo z nich przyjedzie do Mrągowa, aby opowiedzieć o nowych odcinkach, atmosferze na planie i dalszych losach granych przez siebie postaci. Będzie to już drugi zlot fanów „Lombardu…”, który organizuje Telewizja Puls. Poprzedni odbył się w ubiegłym roku w Ustce i cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Dla naszych czytelników będziemy mieli, w przeciągu najbliższych dni, aż 5 PODWÓJNYCH WEJŚCIÓWEK na Wielką Zabawę! Link naszego fanpage’a, na którym możesz zdobyć podwójne bilety na wspaniałą zabawę i atrakcyjny weekend jest tutaj-    – https://www.facebook.com/wgwarminska/ – Obserwuj nas, żeby nie przegapić konkursów i okazji na dobrą zabawę ! Dla tych ,którzy będa mieli mniej szczęścia w naszej zabawie konkursowej podajemy drugi link do wydarzenia, gdzie można m.in. kupić bilety – http://tvpuls.pl/bilety

 

BRAK KOMENTARZY