Walentynki w CH Ogrody w Elblągu

0
143

Walentynki na stałe wpisały się do kalendarza świąt. I choć o ukochanej osobie dobrze jest pamiętać cały rok, 14 lutego stał się okazją do prawdziwej manifestacji uczuć!  Zatem świętujmy razem! Zaproś bliską osobę do Ogrodów! Czas spędzony w CH Ogrody, to najlepsze zakupy, a przy okazji możliwość wygrania biletów do kina! 

Walentynki tuż, tuż. Nic tak nie ucieszy najbliższej osoby, jak wspólnie spędzony czas, upominek prosto od serca, czy romantyczna kawa. Zapraszamy do CH Ogrody w piątek 14 lutego! Na gości czeka wiele okazji zakupowych oraz odnowiony, pełen zieleni food court. Na parterze przygotowana została specjalna strefa walentynkowa, w której będzie można m.in. zrobić pamiątkowe zdjęcie w walentynkowej scenografii. Strefa będzie czynna w godzinach 13.00 – 19.00.

Ponadto dla wszystkich gości przygotowano specjalną ofertę promocyjną. Za każde wydane 120 złotych można otrzymać bilety do kina, na dowolny seans! W zabawie można łączyć dwa paragony, z wyłączeniem zakupów spożywczych, alkoholowych, tytoniowych oraz usług kantoru. Paragony można wymienić na bilety, które będą ważne aż do 30.06. Promocja obowiązuje do godziny 19.00., a liczba nagród jest ograniczona. Regulamin promocji dostępny jest w strefie walentynkowej oraz na stronie www.centrumogrody.pl .

BRAK KOMENTARZY