Trudne zadanie przed Indykpolem AZS Olsztyn

0
362
zdjęcie archiwalne

Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się we własnej hali z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Nie będzie to łatwy mecz dla olsztyńskiej drużyny.

W składzie ZAKSY z minionego sezonu, doszło do niewielkich zmian kadrowych. Z drużyną pożegnali się m.in. Rafał Buszek, Maurice Torres czy Marco Falaschi. A do drużyny dołączyli Olek Śliwka, Łukasz Kamczarek czy Brandon Koppers.

W tegorocznych rozgrywkach PlusLigi, siatkarze z Kędzierzyna-Koźla wygrali wszystkie cztery spotkania, tracąc tylko jednego seta (z MKS Będzin). W minioną niedzielę, zawodnicy prowadzeni przez włoskiego szkoleniowca A.Gardiniego, pokonali przed własną publicznością Trefla Gdańsk bez straty seta.

Indykpol AZS Olsztyn ma za sobą niezwykle trudny mecz. W środę olsztynianie przegrali w Elblągu 2:3 z Treflem Gdańsk, pomimo tego iż prowadzili w tym spotkaniu już 2:0. Tylko dwa dni po tak trudnym meczu przyjdzie im się zmierzyć z niezwykle silnym rywalem. O zwycięstwo w tym spotkaniu będzie niezwykle trudno, ale już nie jeden mecz w tym sezonie Plus Ligi pokazał, że poziom niezwykle się wyrównał. Jeżeli siatkarze z Olsztyna zagrają na podobnym poziomie, jak w meczu w Bełchatowie, to wcale nie muszą skończyć dzisiejszy mecz, bez zdobyczy punktowej.

BRAK KOMENTARZY