Stomil rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. Sytuacja klubu dalej jest niejasna

0
170
Od prawej: Sylwester Czereszewski i Piotr Zajączkowski fot. Paweł Piekutowski, oficjalna strona internetowa Stomilu Olsztyn

Piłkarze Stomilu Olsztyn po raz pierwszy po zimowej przerwie stawili się w klubie. Stomil przygotowania rozpocznie jednak w okrojonym składzie.

Stomil w pierwszych tygodniach trenować będzie na siłowni, hali, a także boisku ze sztuczną nawierzchnią na Dajtkach. Pierwszy sparing podopieczni Piotra Zajączkowskiego rozegrają 12 stycznia, a ich rywalem będzie Znicz Biała-Piska.

Nie ma co ukrywać, że obecnie sytuacja w klubie jest bardzo trudna. Z drużyną pożegnali się Łukasz Sołowiej, Piotr Głowacki, Ernest Dzięcioł, Szymon Jarosz i Adrian Serowiec. Jeżeli sytuacja w klubie w najbliższym czasie się nie poprawi, to jeszcze kilku znaczących piłkarzy, na pewno zdecyduje się na wyjazd z Olsztyna.

Lista zawodników, która pojawiła się w klubie na pierwszym treningu siódmego stycznia: Janusz Bucholc, Błażej Caban, Wojciech Dziemidowicz, Paweł Głowacki, Michał Góral, Łukasz Jegliński, Lukas Kuban, Dominik Kun, Grzegorz Lech, Michał Leszczyński, Mateusz Mętlicki, Jakub Mosakowski, Piotr Skiba, Marcin Stromecki, Rafał Śledź, Dominik Wasiak, Tomasz Zając.

Do tego grona dołączyli juniorzy: Łukasz Sadowski, Maciej Serbintowicz, Jakub Jurczak, Piotr Błędowski, Kacper Grzeszczyk, Mateusz Jońca, Kacper Szczerba, Hubert Szramka.

Więcej informacji o obecnej sytuacji Stomilu Olsztyn powinniśmy poznać już w czwartek, ponieważ wtedy ma dojść do spotkania władz miasta z inwestorem, który chce przejąć akcje Spółki Akcyjnej Stomil Olsztyn.

 

 

 

BRAK KOMENTARZY