Stomil Olsztyn spędzi przerwę zimową w strefie spadkowej

0
288
Kibice będą mogli dalej oklaskiwać grę olsztyńskiej drużyny. Na pierwszym planie kapitan Janusz Bucholc

Olsztyński zespół w weekend zremisował z ŁKS-em Łódź. Inne wyniki poukładały się jednak tak, że Stomil znalazł się w strefie spadkowej.

Piłkarze Stomilu Olsztyn tej jesienni nie mogą zaliczyć do udanej. Zarówno w kwestii organizacyjnej, finansowej, jak i sportowej jest sporo do poprawy. Skupmy się jednak na tej sferze sportowej. W ostatnim swoim meczu przed przerwą zimową olsztynianie podejmowali na własnym boisku, rewelację tegorocznych rozgrywek, ŁKS Łódź.

Mecz ten zakończył się remisem 2:2, co trzeba traktować, jako bardzo dobry wynik dla Stomilu. Olsztynianie pokazali charakter, ponieważ dwukrotnie odrabiali straty. Gole dla olsztyńskiej drużyny strzelali Lukas Kuban i Tomasz Zając. Jest to ważny punkt, ale zespoły, które były za Stomilem w tabeli wygrały swoje mecz i zepchnęły olsztyński zespół do strefy spadkowej.

Straty do bezpiecznych miejsc są jednak bardzo minimalne, więc sportowo spokojnie można się w lidze utrzymać, ale dużo zależeć będzie od tego, jak uda się rozwiązać sprawy związane z zadłużeniem klubu.

 

BRAK KOMENTARZY