Ślubny autobus Goka w Olsztynie już 15 czerwca

0
308

Już w sobotę ślubny autobus telewizji TLC zawita do Olsztyna! Na parkingu przy Galerii Warmińskiej na wszystkich chętnych będzie czekać fryzjer, makijażystka, manicurzystka oraz ekspert z salonu sukien ślubnych.

Jesteś fanką programu „Salon sukien ślubnych Goka”? Szukasz inspiracji i wymarzonego stroju na ten wyjątkowy dzień? Potrzebujesz rady doświadczonych stylistów? A może po prostu chcesz wypić kawę i skorzystać z usług sztabu naszych specjalistów ślubnych? Już od czerwca telewizja TLC rusza w Polskę z wyjątkowym autobusem!

Gok Wan potrafi znaleźć drogę do serca każdej kobiety, podpowiedzieć co pasuje do jej osobowości i co jest dobre do konkretnej figury. Ten słynny brytyjski stylista ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia, że jego podopieczne od razu czują się wyjątkowo. W każdy wtorek o 21.30 w TLC można oglądać jego nowy polski program „Salon sukien ślubnych Goka”, w którym pomaga przyszłym pannom młodym wybrać jedyną i wymarzoną kreację.

Zainteresowanych udziałem w programie było tak dużo, że telewizja TLC postanowiła wyjść im naprzeciw i wyruszyć w Polskę wyjątkowym ślubnym autobusem. Każda przyszła panna młoda będzie mogła skorzystać z usług ekspertów! Na miejscu będzie czekać fryzjer, makijażystka, manicurzystka oraz ekspert z salonu sukien ślubnych.

Już w jutro (15 czerwca) w godzinach 12.00-18.00, na wszystkich chętnych, na parkingu przy Galerii Warmińskiej, będzie czekał ślubny autobus Goka.

BRAK KOMENTARZY