Seniorzy taniej do Aquasfery

0
1489
aquasfera

Dobre wieści dla olsztyńskich 60-latków i starszych. Olsztyńska pływalnia oferuje specjalną promocję.Największy taki obiekt w Olsztynie cieszy się popularnością mieszkańców i przyjezdnych w każdym wieku. Z basenu, ale także części aquaparkowej chętnie korzystają także starsze osoby.

Teraz mają jeszcze łatwiejszy dostęp do propozycji Aquasfery. Od poniedziałku do piątku godzinne korzystanie z usług (10:00-11:00) kosztuje jedynie pięć złotych. Oferta skierowana jest do osób, które mają co najmniej 60 lat. Poza tym każdy senior, który kupi bilet specjalny, może skorzystać z promocji w Restauracji Laguna „Do każdego zamówienia herbatka gratis!”.

Inną ofertą Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego, skierowaną nie tylko do seniorów, są pakiety rehabilitacyjne. To propozycja przygotowana wespół z pracownią fizjoterapii Miejskiego Szpitala Zespolonego.

Usługi nazwane „Senior”, „Plecy” i „Sylwetka” łączą w sobie specjalistyczne zabiegi i zajęcia na basenie. Każdy pakiet to trzy dwugodzinne wejścia do Aquasfery oraz wybrane zabiegi i ćwiczenia w olsztyńskim szpitalu.

BRAK KOMENTARZY