Olsztyński Teatr Lalek planuje pokazać się od strony wirtualnej

0
98

Olsztyński Teatr Lalek, podobnie, jak inne instytucje kultury ma tymczasowo zamknięte drzwi, ale przypomina o sobie w sieci nie tylko Małym Widzom.

W związku z sytuacją w kraju, zaleceniami rządku oraz rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 roku, Olsztyński Teatr Lalek jest zamknięty do odwołania.

„To trudna sytuacja dla nas wszystkich, kultura w wielu miejscach przechodzi do sieci. Wiemy, że mamy wierną publiczność, która razem z nami czeka na informację, by znowu spotkać się na spektaklach Olsztyńskich Lalek. Podobnie, jak inne teatry staramy się proponować alternatywne atrakcje online” – komentuje Anna Ratkowska-Filipowicz, zastępca dyrektora OTL.

„Zapewniamy, że Mały Widz, mimo trudnej dla wszystkich sytuacji, czeka cierpliwie na swoich teatralnych przyjaciół. Przed nami między innymi: Rozstrzygnięcie Plebiscytu Publiczności, prapremiera spektaklu >>Mamu-Ty<<, projekty edukacyjne w województwie, Festiwal Halabardy oraz dobrze znane i lubiane spektakle z repertuaru.” – dodaje.

W najbliższym czasie Olsztyński Teatr Lalek planuje pokazać się od strony wirtualnej. Wszelkie informacje na bieżąco można śledzić na stronie www.teatrlalek.olsztyn.pl oraz Facebooku. Póki co – teatr oraz kasa są nieczynna do odwołania.

BRAK KOMENTARZY