Nieudane zakończenie rundy zasadniczej w wykonaniu Indykpolu AZS Olsztyn

0
156
Olsztyńscy przyjmujący mieli ogromne problemy w tym spotkaniu

Olsztyńscy siatkarze w ostatnim swoim meczu rundy zasadniczej mierzyli się na wyjeździe z Aluronen Virtu Warta Zawiercie. O tym meczu jednak będą chcieli jak najszybciej zapomnieć.

Spotkanie to miało mały ciężar gatunkowy, ponieważ zespół z Zawiercia miał już zapewniony udział w fazie play-off, a olsztynianie stracili już szansę, aby do pierwszej „szóstki” się załapać. Od samego początku meczu było widać, że to gospodarze są tego dnia lepiej dysponowani.

Decydującym elementem była zagrywka. Siatkarze z Zawiercia rozbijali olsztyński, właśnie za pomocą serwisów. Olsztyńscy przyjmujący byli bezradni i w jednym meczu, popełnili tyle błędów w przyjęciu, ile łącznie zdarzyło im się popełnić w kilku ostatnich spotkaniach. Nie było więc szans, na podjęcie walki z tak dobrze dysponowanym rywalem.

W pierwszym secie walki nie było kompletnie żadnej, a w drugiej i trzeciej partii, olsztynianie starali się jakoś dotrzymać kroku rywalowi, ale wszystkie sety zakończyły się porażkami. Trudno tak naprawdę cokolwiek więcej napisać, o tym spotkaniu. Olsztynianie muszą o nim jak najszybciej zapomnieć i i przygotować się odpowiednio do ostatnich w tym sezonie meczów.

Aluron Virtu Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:15; 25:21; 25:22)

Wszystko wskazuje na to, że Indykpol AZS Olsztyn, będzie rywalizował z Treflem Gdańsk o miejsce dziewiąte, ale dokładnie wszystkiego dowiemy się po zakończeniu ostatniej kolejki fazy zasadniczej, w której to olsztyńscy siatkarze będą pauzować.

BRAK KOMENTARZY