Mieli po 2 promile, a pod opieką 1,5 roczne dziecko

0
1276
zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Przed sądem rodzinnym i nieletnich za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie 42-latka, która wraz ze swoim konkubentem, kompletnie pijana, spacerowała ze swoim 1,5 rocznym dzieckiem. Oboje mieli ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto w trakcie interwencji okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym.

W miniony weekend policjanci dostali zgłoszenie od zaniepokojonego mężczyzny, który oświadczył, że para nietrzeźwych osób zajmuje się małym dzieckiem. Osoby te miały spacerować ulicami olsztyńskich nagórek.

Funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce i potwierdzili zgłoszenie. Joanna Z. wraz ze swoim konkubentem Jackiem S. chwiejnym krokiem spacerowali z wózkiem. Oboje mieli ponad 2 promile alkoholu w organizmie i pod opieką 1,5 roczne dziecko 42-latki. Z uwagi na ich stan, dziewczynką zaopiekowała się pracownica MOPSu.

Po sprawdzeniu osób w policyjnej bazie danych okazało się, że Jacek S. jest poszukiwany listem gończym. Został zatrzymany. Matka dziecka za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

BRAK KOMENTARZY