Komplet publiczności obejrzy piątkowe spotkanie Indykpolu AZS Olsztyn z ONICO Warszawa. Zapowiada się ciekawe widowisko

0
112

Już w piątek Indykpol AZS Olsztyn podejmie Onico Warszawę. Wszystkie bilety na to spotkanie zostały sprzedane, a emocji na pewno nie zabraknie.

Siatkarze ze stolicy Warmii i Mazur w minionym tygodniu odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu. Akademicy z Kortowa pokonali na wyjeździe Cuprum 3:1. Z dorobkiem 30 punktów, Indykpol AZS Olsztyn zajmuje w ligowej tabeli 8. miejsce

Najbliższym spotkaniem dla olsztynian będzie prestiżowa konfrontacja z ONICO Warszawa. Drużyna ze stolicy naszego kraju to wicelider PlusLigi. ONICO ma na swoim koncie 48 punktów, na co złożyło się 16 wygranych i tylko 5 przegranych. Podopieczni trenera Stephane Antingi mają za sobą passę dwóch zwycięstw z rzędu. Warszawianie wygrali z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (3:1) oraz Treflem Gdańsk (3:0).

Warszawski zespół jest jednym z kandydatów do Mistrzostwa Polski i potwierdza to jego forma w tym sezonie. Olsztynianie natomiast są obecnie w bardzo dobrej dyspozycji. Widać było w ostatnich meczach, że zespół złapał odpowiedni rytm i obecnie jest w stanie wygrać z każdym.

Jeżeli AZS chce jeszcze zachować, choćby matematyczne szanse na awans do fazy play-off, to musi to spotkanie wygrać.

BRAK KOMENTARZY