Indykpol AZS Olsztyn zagra z liderem. O punkty będzie bardzo trudno

0
222

Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się dzisiaj z liderem rozgrywek Plus Ligi, ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle. Będzie to niezwykle trudny mecz dla olsztyńskiej drużyny.

Akademicy z Olsztyna mieli tylko dwa dni na przygotowania do kolejnego, ligowego spotkania. Po sobotnim zwycięstwie nad PGE Skrą Bełchatów 3:1, olsztynian czeka teraz niezwykle ciężkie spotkanie, z liderem rozgrywek PlusLigi i ekipą, która nie przegrała żadnego ligowego spotkania do tej pory oraz zdobywcami Pucharu Polski.

ZAKSA gra w tym sezonie wręcz koncertowo. Wygrywa wszystkie spotkania ligowe, w większości z nich nie daje żadnych szans swoim rywalom, a do tego niedawnym finale Pucharu Polski, również okazała się najlepsza.

Indykpol AZS Olsztyn jest jednak teraz w najlepszej formie w tym sezonie. Olsztynianie wygrali dwa ostatnie ligowe starcia, a ich dyspozycja z meczu na mecz jest coraz lepsza. Nie można więc odbierać im szans w dzisiejszym spotkaniu. Jeżeli zagrają oni swoją najlepszą siatkówkę, będą dobrze serwowali, a do tego dołożą dobre przyjęcie zagrywki rywala, to wtedy mogą pokusić się o niespodziankę.

W pierwszym pojedynku między tymi zespołami, lepsza okazała się ZAKSA, zwyciężając w Hali Urania 3:1.

BRAK KOMENTARZY