Indykpol AZS Olsztyn zagra dzisiaj w Bydgoszczy

0
136
Olsztyn 10.11.2018 siatkowka PlusLiga Indykpol AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz volleyball PlusLiga Indykpol AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz nz Sergii Serhiy Kapelus Robbert Andringa fot. Kacper Kirklewski / 400mm.pl

Indykpol AZS Olsztyn zagra dzisiaj z Chemikiem Bydgoszcz. Czy uda się odnieść zwycięstwo?

Przypomnijmy, iż w niedzielnym meczu w Hali Urania, akademicy z Kortowa musieli uznać wyższość Trefla Gdańsk 2:3. Indykpol AZS z dorobkiem 21 punktów pozostał na 8. miejscu w ligowej tabeli. To upragnionego szóstego miejsca, strata nie jest jednak duża, więc jest o co walczyć.

Rozgrywki ligowe nie zwalniają tempa. Już dzisiaj podopieczni Michała Mieszko Gogola zmierzą się z Chemikiem Bydgoszcz.(godz. 17:30). Drużyna z Bydgoszczy zajmuje w ligowej tabeli 12. miejsce, z dorobkiem 16. punktów. Złożyło się na to 5 zwycięstw (m.in. z PGE Skrą Bełchatów i GKS Katowice) i aż 13 porażek. W minionej kolejce, siatkarze Chemika w poniedziałek ulegli na wyjeździe ekipie Cerradu Czarnych Radom 1:3.

Pamiętam, że Bartosz Lipiński może nie ma znakomitego przyjęcia, lecz bardzo silnie atakuje. Chemik ma też groźną parę przyjmujących, zwłaszcza Nikola Kovacevicia. Groźni są również środkowi. Będzie to dla nas ciężkie spotkanie, zresztą jak każde w tym sezonie – powiedział Robbert Andringa.

Drużyna z Bydgoszczy potrafiła w tym sezonie „napsuć krwi” bardzo dobrym drużynom. Jest to nieobliczany zespół, po którym nie wiadomo, czego można się spodziewać. Jednak, jeżeli siatkarze z Olsztyna zagrają na swoim normalnym poziomie, to powinni przywieść z Bydgoszczy zwycięstwo.

Źródło: Indykpol AZS Olsztyn/własne

BRAK KOMENTARZY