Dzień kobiet w Olsztyńskim Teatrze Lalek!

0
385

Z okazji 8 marca Olsztyński Teatr Lalek razem z partnerami zaprasza w kosmiczną podróż.

Tego dnia, już od progu wszystkie panie przywita czerwony dywan oraz kwiaty. O 19 zobaczymy fenomenalny spektakl „Dzienniki Gwiazdowe” a po spektaklu odbędzie się losowanie wyjątkowych upominków. Po tych wszystkich atrakcjach wieczór przeniesie się do Restauracji Lago – bilet na „Dzienniki” jest biletem wstępu na imprezę z DJ-em i kuponem na powitalnego drinka. Przy rezerwacji biletów można zamówić stolik w Lago.

„Dzienniki Gwiazdowe” to seria fantastycznych, kosmicznych opowieści, których bohaterem jest astronauta Ijon Tichy. Przemierza on kosmiczną przestrzeń i nieznane cywilizacje. W krzywym zwierciadle zobaczymy nie tylko szalonych naukowców, ale też zaprogramowane maszyny przyszłości. Niepowtarzalny komizm wpleciony w poważne rozważania nad istotą człowieczeństwa to cechy charakterystyczne dla fantastyki Lema.

Po spektaklu, odbędzie się losowanie wyjątkowych prezentów. Wieczór umili również wernisaż wystawy „Gwiazdy Teatru”. W obiektywie Jarosława Poliwko & Arkadiusza Stankiewicza ujęto kobieco-fantastyczną załogę Olsztyńskiego Teatru Lalek. Poznamy nowe oblicze nie tylko aktorek, ale też zespołu administracyjnego. To dla widzów z pewnością dotąd niespotykane, a może i odległe galaktyki.

„Dzienniki Gwiazdowe” będzie można obejrzeć w Olsztyńskim Teatrze Lalek 08.03.  o godzinie 19:00, oraz 09.03. również o godzinie 19:00

Rezerwacje możliwe online:

http://bilety.teatrlalek.olsztyn.pl/

oraz pod numerem: 89 538 70 30.

BRAK KOMENTARZY