Na Topie
REKLAMA
REKLAMA
Nadchodzące wydarzenia
- 0808.Lipiec.Poniedziałek
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN
KULTURA DOSTĘPNA Córka trenera – Kultura Dostępna – Kultura Dostępna czw 13:00 18:00 PRZEDPREMIERA Yesterday (2D,Napisy) – 1 sb, nd 14:30 19:00 PREMIERA Spider-Man: Daleko od domu (2D,DUB) – 2 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:45 11:30 15:10 17:10 18:00 Spider-Man: Daleko od domu (2D,Napisy) – 1 pt, pn, wt, śr, czw 13:40 16:30 19:00 20:50 sb, nd 13:40 16:30 20:50 Spider-Man: Daleko od domu (3D,Napisy) – 3 pt, pn, wt, śr, czw 14:20 20:00 sb, nd 20:00 Midsommar. W biały dzień (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 14:00 17:00 20:30 czw 15:00 20:30 Moja gwiazda. Teen Spirit (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 15:20 18:45 21:00 Imprezowi rodzice (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 13:50 19:40 22:00 POZOSTAŁE TYTUŁY Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 12:00 14:10 16:20 18:30 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D,DUB) – 2 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 11:00 13:10 17:30 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D,DUB) – 3 pt 10:30 12:40 14:40 16:50 sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:15 12:30 14:40 16:50 Anna (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 11:20 19:20 22:00 czw 10:20 19:20 22:00 Agent Kot (2D,DUB) – 1 pt 10:20 12:30 sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:30 12:45 Ja teraz kłamię (2D,PL) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 11:10 16:10 Oszustki (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 20:10 Polaroid (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 21:50 #AUTOBUSKULTURY NA PODGRODZIU
Nabieramy prędkości, emitując kulturowe feromony od Szpitala Miejskiego po pływalnię UWM! Filmowy Trzepak rządzi, warsztat tworzenia ogródka miejskiego z Agnieszką Maliną Pszonak, harce literacko-plastyczne oraz postimpresjonizm: w poszukiwaniu własnego stylu!
Miejsce: Osiedle Podgrodzie (Pętla linii 105, ul. ks. Borkowskiego) Olsztyn
- 0909.Lipiec.Wtorek
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN
KULTURA DOSTĘPNA Córka trenera – Kultura Dostępna – Kultura Dostępna czw 13:00 18:00 PRZEDPREMIERA Yesterday (2D,Napisy) – 1 sb, nd 14:30 19:00 PREMIERA Spider-Man: Daleko od domu (2D,DUB) – 2 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:45 11:30 15:10 17:10 18:00 Spider-Man: Daleko od domu (2D,Napisy) – 1 pt, pn, wt, śr, czw 13:40 16:30 19:00 20:50 sb, nd 13:40 16:30 20:50 Spider-Man: Daleko od domu (3D,Napisy) – 3 pt, pn, wt, śr, czw 14:20 20:00 sb, nd 20:00 Midsommar. W biały dzień (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 14:00 17:00 20:30 czw 15:00 20:30 Moja gwiazda. Teen Spirit (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 15:20 18:45 21:00 Imprezowi rodzice (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 13:50 19:40 22:00 POZOSTAŁE TYTUŁY Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 12:00 14:10 16:20 18:30 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D,DUB) – 2 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 11:00 13:10 17:30 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D,DUB) – 3 pt 10:30 12:40 14:40 16:50 sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:15 12:30 14:40 16:50 Anna (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 11:20 19:20 22:00 czw 10:20 19:20 22:00 Agent Kot (2D,DUB) – 1 pt 10:20 12:30 sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:30 12:45 Ja teraz kłamię (2D,PL) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 11:10 16:10 Oszustki (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 20:10 Polaroid (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 21:50 #AUTOBUSKULTURY NA PODGRODZIU
Nabieramy prędkości, emitując kulturowe feromony od Szpitala Miejskiego po pływalnię UWM! Filmowy Trzepak rządzi, warsztat tworzenia ogródka miejskiego z Agnieszką Maliną Pszonak, harce literacko-plastyczne oraz postimpresjonizm: w poszukiwaniu własnego stylu!
Miejsce: Osiedle Podgrodzie (Pętla linii 105, ul. ks. Borkowskiego) Olsztyn
- 1010.Lipiec.Środa
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN
KULTURA DOSTĘPNA Córka trenera – Kultura Dostępna – Kultura Dostępna czw 13:00 18:00 PRZEDPREMIERA Yesterday (2D,Napisy) – 1 sb, nd 14:30 19:00 PREMIERA Spider-Man: Daleko od domu (2D,DUB) – 2 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:45 11:30 15:10 17:10 18:00 Spider-Man: Daleko od domu (2D,Napisy) – 1 pt, pn, wt, śr, czw 13:40 16:30 19:00 20:50 sb, nd 13:40 16:30 20:50 Spider-Man: Daleko od domu (3D,Napisy) – 3 pt, pn, wt, śr, czw 14:20 20:00 sb, nd 20:00 Midsommar. W biały dzień (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 14:00 17:00 20:30 czw 15:00 20:30 Moja gwiazda. Teen Spirit (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 15:20 18:45 21:00 Imprezowi rodzice (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 13:50 19:40 22:00 POZOSTAŁE TYTUŁY Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 12:00 14:10 16:20 18:30 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D,DUB) – 2 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 11:00 13:10 17:30 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D,DUB) – 3 pt 10:30 12:40 14:40 16:50 sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:15 12:30 14:40 16:50 Anna (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 11:20 19:20 22:00 czw 10:20 19:20 22:00 Agent Kot (2D,DUB) – 1 pt 10:20 12:30 sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:30 12:45 Ja teraz kłamię (2D,PL) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 11:10 16:10 Oszustki (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 20:10 Polaroid (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 21:50 #AUTOBUSKULTURY NA PODGRODZIU
Nabieramy prędkości, emitując kulturowe feromony od Szpitala Miejskiego po pływalnię UWM! Filmowy Trzepak rządzi, warsztat tworzenia ogródka miejskiego z Agnieszką Maliną Pszonak, harce literacko-plastyczne oraz postimpresjonizm: w poszukiwaniu własnego stylu!
Miejsce: Osiedle Podgrodzie (Pętla linii 105, ul. ks. Borkowskiego) Olsztyn
VI Mistrzostwa Polski MD "O Złoty i Srebrny Miecz Grunwaldu"
Aby już nie trzymać was w niepewności oto garść informacji na temat VI Grunwaldzkiego Turnieju Miecza Długiego o “Złot i Srebrny Miecz Grunwaldu”.
Niezmiennie odbędzie się ów turniej w środę 10 lipca 2019r.
Podzielony oczywiście na “Srebrny” – 12:00 do około 16:00 i “Złoty” – 18:00 do około 20:00.Miejsce: Stębark – pola 🙂
- 1111.Lipiec.Czwartek
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN
KULTURA DOSTĘPNA Córka trenera – Kultura Dostępna – Kultura Dostępna czw 13:00 18:00 PRZEDPREMIERA Yesterday (2D,Napisy) – 1 sb, nd 14:30 19:00 PREMIERA Spider-Man: Daleko od domu (2D,DUB) – 2 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:45 11:30 15:10 17:10 18:00 Spider-Man: Daleko od domu (2D,Napisy) – 1 pt, pn, wt, śr, czw 13:40 16:30 19:00 20:50 sb, nd 13:40 16:30 20:50 Spider-Man: Daleko od domu (3D,Napisy) – 3 pt, pn, wt, śr, czw 14:20 20:00 sb, nd 20:00 Midsommar. W biały dzień (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 14:00 17:00 20:30 czw 15:00 20:30 Moja gwiazda. Teen Spirit (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 15:20 18:45 21:00 Imprezowi rodzice (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 13:50 19:40 22:00 POZOSTAŁE TYTUŁY Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 12:00 14:10 16:20 18:30 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D,DUB) – 2 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 11:00 13:10 17:30 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D,DUB) – 3 pt 10:30 12:40 14:40 16:50 sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:15 12:30 14:40 16:50 Anna (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 11:20 19:20 22:00 czw 10:20 19:20 22:00 Agent Kot (2D,DUB) – 1 pt 10:20 12:30 sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:30 12:45 Ja teraz kłamię (2D,PL) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 11:10 16:10 Oszustki (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 20:10 Polaroid (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 21:50 #AUTOBUSKULTURY NA PODGRODZIU
Nabieramy prędkości, emitując kulturowe feromony od Szpitala Miejskiego po pływalnię UWM! Filmowy Trzepak rządzi, warsztat tworzenia ogródka miejskiego z Agnieszką Maliną Pszonak, harce literacko-plastyczne oraz postimpresjonizm: w poszukiwaniu własnego stylu!
Miejsce: Osiedle Podgrodzie (Pętla linii 105, ul. ks. Borkowskiego) Olsztyn
- 1212.Lipiec.Piątek
REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 12-18.07.2019
NOCNE MAATON FILMOWE Maraton Annabelle pt 23:00 KINO KONESERA Gloria Bell śr 18:30 KULTURA DOSTĘPNA Całe szczęście czw 13:00 18:00 FILMOWE PORANKI DLA DZIECI Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 3. – HDD nd 10:30 KINO KOBIET Gloria Bell pn 18:30 POKAZY PRZEDPREMIEROWE Król lew (2D,DUB) czw 18:00 Król lew (2D,Napisy) czw 20:30 PREMIERY Annabelle wraca do domu (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt 12:00 14:30 17:00 18:15 19:30 22:00 śr, czw 12:00 14:30 17:00 19:30 22:00 Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki (2D,DUB) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:00 13:20 17:40 Stuber (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 16:00 18:45 21:00 Yesterday (2D,Napisy) pt 10:45 13:40 16:20 19:00 21:20 sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:45 13:40 16:20 19:00 21:40 Yesterday (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr 12:20 15:00 20:00 czw 12:20 15:00 20:30 POZOSTAŁE TYTUŁY Agent Kot (2D,DUB) pt, sb, nd, pn, wt, śr 11:10 czw 11:15 Midsommar. W biały dzień (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 15:30 19:50 Imprezowi rodzice (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 13:30 Moja gwiazda. Teen Spirit (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr 11:20 20:40 czw 11:30 Sekretne życie zwierzaków domowych 2 (2D,DUB) pt, sb, pn, wt, śr 10:15 11:40 13:50 15:50 18:00 nd 10:15 12:00 14:00 16:00 18:00 czw 10:20 11:45 13:50 15:50 18:15 Spider-Man: Daleko od domu (2D,DUB) pt, sb, nd, wt, śr 10:00 11:30 14:20 15:40 18:30 pn 10:00 11:30 14:20 15:40 czw 10:00 10:10 15:10 15:40 18:30 Spider-Man: Daleko od domu (2D,Napisy) pt, sb, nd, pn, wt, śr 12:50 17:20 20:10 czw 12:50 20:10 21:20 Spider-Man: Daleko od domu (3D,Napisy) pt 21:40 sb, nd, pn, wt, śr 21:20 #AUTOBUSKULTURY NA PODGRODZIU
Nabieramy prędkości, emitując kulturowe feromony od Szpitala Miejskiego po pływalnię UWM! Filmowy Trzepak rządzi, warsztat tworzenia ogródka miejskiego z Agnieszką Maliną Pszonak, harce literacko-plastyczne oraz postimpresjonizm: w poszukiwaniu własnego stylu!
Miejsce: Osiedle Podgrodzie (Pętla linii 105, ul. ks. Borkowskiego) Olsztyn
- 1313.Lipiec.Sobota
15. Wojewódzki Przegląd Rękodzieła Artystycznego
Zapraszamy do udziału w 15. Wojewódzkim Przeglądzie Rękodzieła Artystycznego!
Myślą przewodnią wydarzenia są: promocja rękodzieła artystycznego, żywności tradycyjnej i regionalnej, muzyki, kulturowo związanych z regionem warmińsko – mazurskim, pomoc regionalnym twórcom ludowym w dotarciu do potencjalnych odbiorców, pogłębienie wiedzy o dorobku kulturowym naszego regionu wśród mieszkańców i turystów.
Zapraszamy do skorzystania z możliwości promocji i sprzedaży swoich towarów gospodarstwa agroturystyczne, rolników pszczelarzy, piekarzy, wytwórców korzystających z lokalnych surowców w produkcji żywności i potraw, kultywujących tradycje kulinarne i promujących kulinarne dziedzictwo regionu.
Miejsce: molo przy Skwerze Jana Pawła II Mrągowo
Dni Barczewa 2019
Zapraszamy na Dni Barczewa 2019
Miejsce:
Plac przy Zespole Szkół (gimnazjum) w Barczewie, ul. PółnocnaWystąpią między innymi:
13 lipca (sobota)
4EVER, Piękni i Młodzi, Biesiada Disco Polo Hity14 lipca (niedziela)
Grupa GOOSEBUMPS, Andrzej Grabowski, Kabaret OT-TO
Chopin na strunachWSTĘP WOLNY!
Więcej informacji wkrótce…
- 1414.Lipiec.Niedziela
Dni Barczewa 2019
Zapraszamy na Dni Barczewa 2019
Miejsce:
Plac przy Zespole Szkół (gimnazjum) w Barczewie, ul. PółnocnaWystąpią między innymi:
13 lipca (sobota)
4EVER, Piękni i Młodzi, Biesiada Disco Polo Hity14 lipca (niedziela)
Grupa GOOSEBUMPS, Andrzej Grabowski, Kabaret OT-TO
Chopin na strunachWSTĘP WOLNY!
Więcej informacji wkrótce…