AKTUALNOŚCI

W Koninie odbył się Puchar Polski II juniorów. Na planszach o zwycięstwo walczyło 104 zawodników, wśród nich szablistka Aniela Kozłowska z olsztyńskiego klubu UKS...

Państwowa Komisja Wyborcza przedstawia coraz więcej oficjalnych danych. Obecnie prowadzi Prawo i Sprawiedliwość.  Według najnowszych informacji PiS uzyskało wynik 45,81 proc., KO - 25,46 proc.,...

AKTUALNE WYDANIE

czytelnia

REKLAMA


SPORT

W Koninie odbył się Puchar Polski II juniorów. Na planszach o zwycięstwo walczyło 104 zawodników, wśród nich szablistka Aniela Kozłowska z olsztyńskiego klubu UKS...

Placówka zlokalizowana w Uranii pozyskała kolejne pamiątki. To m.in. medale i puchary kajakarza Jarosława Gulaka. Olsztynianin rozpoczął treningi w 1970 roku. Był wówczas 12-letnim chłopcem. Przez...

W weekend w Gietrzwałdzie miało miejsce zakończenie sezonu motocyklowego.  W Gietrzwałdzie motocykliści uczestniczyli w spotkaniu w Gminnym Ośrodku Kultury, wzięli udział w Apelu Jasnogórskim, a...

Zawodnicy z UKS Hajduczek powołani do kadry narodowej startowali w weekend (5-6 października) w Pucharze Europy kadetów w węgierskim Gödöllő. Polskę reprezentowali: Aniela Kozłowska,...
herb

Za nami jedenaście kolejek w pierwszej lidze piłki nożnej. Przed rozpoczęciem sezonu wiele osób zastanawiało się, o co może walczyć Stomil Olsztyn? Teraz już...

Nadchodzące wydarzenia

< 2019 >
Październik
  • 01
    01.Październik.Wtorek

    Repertuar prasowy kina Helios Olsztyn ważny 27.09 - 03.10.2019

    Cały dzień
    2019-10-01-2019-10-03

    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztyn www.helios.pl

    POKAZ SPECJALNY
    (Nie)znajomi (2D,ORG) – 1 – ps
    nd18:00
    HELIOS DLA DZIECI
    Pierwszy Raz w Kinie – Pamiętnik Florki, część IV – HDD
    nd10:30
    KINO KONESERA
    Mowa ptaków – Kino Konesera
    śr18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Całe szczęście – Kultura Dostępna
    czw13:0018:00
    PRZEDPREMIERA
    Był sobie pies 2 (2D,DUB) – 1
    sb13:3018:45
    nd13:1518:30
    PREMIERA
    (Nie)znajomi (2D,ORG) – 1
    pt, sb, wt10:3013:0014:4515:3017:1518:3019:1521:0021:40
    nd10:3013:0014:4515:4017:1519:1521:0021:40
    pn, śr10:3013:4514:4515:3017:1518:3019:1521:0021:40
    czw10:3014:4515:3018:3019:1521:0021:40
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Ad Astra (2D,Napisy) – 1
    pt, nd, wt10:4012:3015:2018:1521:00
    sb10:4012:3015:2017:4521:00
    pn10:4012:1515:2018:1521:00
    śr10:2012:3015:2018:1521:00
    czw10:4012:3015:2017:1520:45
    Angry Birds Film 2 (2D,DUB) – 1
    pt11:0013:5016:1018:00
    sb, nd, wt, czw11:3013:5016:1018:00
    pn, śr11:3013:0016:1018:00
    Angry Birds Film 2 (2D,DUB) – 2
    pt10:0012:2014:4517:00
    sb, pn, wt, śr, czw10:0012:2014:4017:00
    nd12:2014:4017:00
    Polityka (2D,PL) – 1
    pt, nd, śr, czw11:4514:3017:3021:10
    sb11:4514:3018:0021:10
    pn14:3017:3021:10
    wt11:4514:3016:0021:10
    Piłsudski (2D,ORG) – 1
    pt10:3013:4518:45
    sb11:1013:4516:00
    nd11:1013:4515:30
    pn10:0014:0018:45
    wt14:0018:45
    śr11:1013:45
    czw11:1013:4518:45
    Legiony (2D,ORG) – 1
    pt11:0020:30
    sb, nd11:2020:30
    pn11:4515:4520:30
    wt18:0021:00
    śr11:2015:3020:30
    czw10:0015:4520:30
    Rambo: Ostatnia krew (2D,Napisy) – 1
    pt, pn, wt, czw13:3019:0021:20
    sb, nd19:0021:20
    śr13:1019:0021:20
    Downton Abbey (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr16:2019:45
    czw16:2020:00
    Parasite (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw20:15
    Wyprawa Magellana (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, wt, śr, czw10:20
    pn10:00
  • 01
    01.Październik.Wtorek

    DEMOLUDY – Opowiadamy Warmię 1-6.10.2019

    Cały dzień
    2019-10-01-2019-10-06

    XIII Międzynarodowy Festiwal Teatralny DEMOLUDY – Opowiadamy Warmię

    Teatr Jaracza Olsztyn
    ul. 1 Maja 4, 10-118 Olsztyn

    1 października (wtorek)
    19:00 Scena Duża, Teatr Zagłębia z Sosnowca, KORZENIEC

    2 października (środa)
    19:00 Scena Kameralna, Fundacja Art Junction KHETANE, CZYLI WSPÓLNIE – Premiera!
    20:00 spotkanie „Romowie, Polacy. Jakiej trzeba opowieści, żeby się spotkać i zrozumieć.”

    3 października (czwartek)
    17:30 Scena Margines, czytanie „TRZEBA WYPROWADZIĆ PSA”, Scena Margines
    19:00 Scena Kameralna, Monodram Karoliny Martin „TRZY ĆWIERCI DO ŚMIERCI”

    4 października 2019 roku (piątek)
    17:00 Scena Margines, czytanie „KOBIETA BEZ CIAŁA”
    18:30 Scena Kameralna, Depresyjne dzieci pragną pieniędzy z Pragi (Czechy), ZAGŁADA DOMU USHERÓW
    20.00 Scena Duża, Teatr Ludowy z Krakowa, TOŻSAMOŚĆ WILA
    ok. 21:40 Spotkanie z Renatą Radłowską i aktorami Teatru „Urodzeni w Nowej Hucie”

    5 października 2019 roku (sobota)
    17:30 Scena Margines, czytanie „TO MOGŁA BYĆ MOJA ULICA”
    19:00 Scena Kameralna, Teatar Erato (Chorwacja/Zagrzeb) „6 MM – WYZNANIE O BÓLU I ZWYCIĘSTWIE”
    ok. godz. 20:00, spotkanie (NIE TYLKO) FRAGMENTY. WYBÓR NOWYCH DRAMATÓW CHORWACKICH

    6 października 2019 roku (niedziela)
    16:00 Ratusz Miejski w Olsztynie, Grotest Maru z Berlina (Niemcy), TIMEBANK
    17:00 Scena Kameralna, Teatr Węgajty, IWONA POŚLUBIONA
    18:15 Scena Duża, Teatr „Przebudzeni”, SZATNIA
    19:00 Scena Margines, czytanie i spotkanie – Wojciech Tochman, BRACIA I SIOSTRY – work in progress,
    21:00 Ratusz Miejski w Olsztynie, Grotest Maru z Berlina (Niemcy), TIMEBANK

    SZCZEGÓŁY NA: www.teatr.olsztyn.pl oraz www.demoludy.art.pl

  • 02
    02.Październik.Środa

    Repertuar prasowy kina Helios Olsztyn ważny 27.09 - 03.10.2019

    Cały dzień
    2019-10-02-2019-10-03

    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztyn www.helios.pl

    POKAZ SPECJALNY
    (Nie)znajomi (2D,ORG) – 1 – ps
    nd18:00
    HELIOS DLA DZIECI
    Pierwszy Raz w Kinie – Pamiętnik Florki, część IV – HDD
    nd10:30
    KINO KONESERA
    Mowa ptaków – Kino Konesera
    śr18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Całe szczęście – Kultura Dostępna
    czw13:0018:00
    PRZEDPREMIERA
    Był sobie pies 2 (2D,DUB) – 1
    sb13:3018:45
    nd13:1518:30
    PREMIERA
    (Nie)znajomi (2D,ORG) – 1
    pt, sb, wt10:3013:0014:4515:3017:1518:3019:1521:0021:40
    nd10:3013:0014:4515:4017:1519:1521:0021:40
    pn, śr10:3013:4514:4515:3017:1518:3019:1521:0021:40
    czw10:3014:4515:3018:3019:1521:0021:40
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Ad Astra (2D,Napisy) – 1
    pt, nd, wt10:4012:3015:2018:1521:00
    sb10:4012:3015:2017:4521:00
    pn10:4012:1515:2018:1521:00
    śr10:2012:3015:2018:1521:00
    czw10:4012:3015:2017:1520:45
    Angry Birds Film 2 (2D,DUB) – 1
    pt11:0013:5016:1018:00
    sb, nd, wt, czw11:3013:5016:1018:00
    pn, śr11:3013:0016:1018:00
    Angry Birds Film 2 (2D,DUB) – 2
    pt10:0012:2014:4517:00
    sb, pn, wt, śr, czw10:0012:2014:4017:00
    nd12:2014:4017:00
    Polityka (2D,PL) – 1
    pt, nd, śr, czw11:4514:3017:3021:10
    sb11:4514:3018:0021:10
    pn14:3017:3021:10
    wt11:4514:3016:0021:10
    Piłsudski (2D,ORG) – 1
    pt10:3013:4518:45
    sb11:1013:4516:00
    nd11:1013:4515:30
    pn10:0014:0018:45
    wt14:0018:45
    śr11:1013:45
    czw11:1013:4518:45
    Legiony (2D,ORG) – 1
    pt11:0020:30
    sb, nd11:2020:30
    pn11:4515:4520:30
    wt18:0021:00
    śr11:2015:3020:30
    czw10:0015:4520:30
    Rambo: Ostatnia krew (2D,Napisy) – 1
    pt, pn, wt, czw13:3019:0021:20
    sb, nd19:0021:20
    śr13:1019:0021:20
    Downton Abbey (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr16:2019:45
    czw16:2020:00
    Parasite (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw20:15
    Wyprawa Magellana (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, wt, śr, czw10:20
    pn10:00
  • 03
    03.Październik.Czwartek

    Repertuar prasowy kina Helios Olsztyn ważny 27.09 - 03.10.2019

    Cały dzień
    2019-10-03

    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztyn www.helios.pl

    POKAZ SPECJALNY
    (Nie)znajomi (2D,ORG) – 1 – ps
    nd18:00
    HELIOS DLA DZIECI
    Pierwszy Raz w Kinie – Pamiętnik Florki, część IV – HDD
    nd10:30
    KINO KONESERA
    Mowa ptaków – Kino Konesera
    śr18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Całe szczęście – Kultura Dostępna
    czw13:0018:00
    PRZEDPREMIERA
    Był sobie pies 2 (2D,DUB) – 1
    sb13:3018:45
    nd13:1518:30
    PREMIERA
    (Nie)znajomi (2D,ORG) – 1
    pt, sb, wt10:3013:0014:4515:3017:1518:3019:1521:0021:40
    nd10:3013:0014:4515:4017:1519:1521:0021:40
    pn, śr10:3013:4514:4515:3017:1518:3019:1521:0021:40
    czw10:3014:4515:3018:3019:1521:0021:40
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Ad Astra (2D,Napisy) – 1
    pt, nd, wt10:4012:3015:2018:1521:00
    sb10:4012:3015:2017:4521:00
    pn10:4012:1515:2018:1521:00
    śr10:2012:3015:2018:1521:00
    czw10:4012:3015:2017:1520:45
    Angry Birds Film 2 (2D,DUB) – 1
    pt11:0013:5016:1018:00
    sb, nd, wt, czw11:3013:5016:1018:00
    pn, śr11:3013:0016:1018:00
    Angry Birds Film 2 (2D,DUB) – 2
    pt10:0012:2014:4517:00
    sb, pn, wt, śr, czw10:0012:2014:4017:00
    nd12:2014:4017:00
    Polityka (2D,PL) – 1
    pt, nd, śr, czw11:4514:3017:3021:10
    sb11:4514:3018:0021:10
    pn14:3017:3021:10
    wt11:4514:3016:0021:10
    Piłsudski (2D,ORG) – 1
    pt10:3013:4518:45
    sb11:1013:4516:00
    nd11:1013:4515:30
    pn10:0014:0018:45
    wt14:0018:45
    śr11:1013:45
    czw11:1013:4518:45
    Legiony (2D,ORG) – 1
    pt11:0020:30
    sb, nd11:2020:30
    pn11:4515:4520:30
    wt18:0021:00
    śr11:2015:3020:30
    czw10:0015:4520:30
    Rambo: Ostatnia krew (2D,Napisy) – 1
    pt, pn, wt, czw13:3019:0021:20
    sb, nd19:0021:20
    śr13:1019:0021:20
    Downton Abbey (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr16:2019:45
    czw16:2020:00
    Parasite (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw20:15
    Wyprawa Magellana (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, wt, śr, czw10:20
    pn10:00
  • 04
    04.Październik.Piątek

    Repertuar prasowy kina Helios Olsztyn ważny 04.10 - 10.10.2019

    Cały dzień
    2019-10-04-2019-10-10

    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztyn www.helios.pl

    KINO KOBIET
    Ślicznotki – Kino Kobiet
    pn18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Powrót – Kultura Dostępna
    czw13:0018:00
    PREMIERA
    Był sobie pies 2 (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, czw10:0011:0012:1013:3015:0016:0017:3018:30
    pn11:0012:1013:3015:0016:0017:3019:00
    wt10:0013:3015:0016:0017:3018:30
    śr10:0011:0012:2013:3015:0016:0017:3018:30
    Joker (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr12:3015:1518:0020:45
    czw12:1515:1518:0020:45
    Joker (2D,Napisy) – 2
    pt, sb, nd, wt, śr10:4516:4519:0021:40
    pn10:4516:4521:50
    czw10:4516:4521:40
    Czarny Mercedes (2D,ORG) – 1
    pt12:3017:4520:30
    sb, nd, pn, śr12:0017:4520:30
    wt12:1017:4520:30
    czw10:1519:0020:30
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    (Nie)znajomi (2D,ORG) – 1
    pt12:0014:2016:4017:1519:4521:0022:10
    sb, nd, czw11:3014:0016:3017:1519:4521:0022:10
    pn11:3014:0016:3017:1519:4521:4022:10
    wt10:1514:0016:3017:1519:4521:0022:10
    śr12:3014:5016:3017:2019:4521:0022:10
    Angry Birds Film 2 (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw10:3012:4514:4017:00
    wt10:3012:4514:5017:00
    Ad Astra (2D,Napisy) – 1
    pt15:1019:15
    sb, nd, pn, wt, śr14:5019:15
    czw15:2019:15
    Polityka (2D,PL) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw13:4520:00
    Piłsudski (2D,ORG) – 1
    pt14:45
    sb, nd11:45
    śr13:30
    czw14:50
    Legiony (2D,ORG) – 1
    sb, nd, pn, wt14:15
    Parasite (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw19:30
    Rambo: Ostatnia krew (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw22:00
    Wyprawa Magellana (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:00