UA-55659717-1
poniedziałek, Luty 24, 2020

 

AKTUALNE WYDANIE

czytelnia

 

 

Nadchodzące wydarzenia

  • 09
    09.Październik.Środa

    6. WAMA Film Festival

    Cały dzień
    2019-10-09-2019-10-12

    8-12.10.2019
    Olsztyn
    bezpłatne

    Już 8. października wystartuje w Olsztynie największe wydarzenie filmowe na Warmii i Mazurach. Najnowsze fabularne koprodukcje międzynarodowe z największych festiwali, najlepsze filmy krótkometrażowe młodych filmowców, międzynarodowe warsztaty filmowe dla młodzieży – to wszystko już przez cztery październikowe dni na 6. edycji WAMA Film Festival. Bądźcie z nami, czekamy na Was!

    Repertuar prasowy kina Helios Olsztyn ważny 04.10 - 10.10.2019

    Cały dzień
    2019-10-09-2019-10-10

    Budynek Aura Centrum Olsztyna Al. Piłsudskiego 16 10-576 Olsztyn www.helios.pl

    KINO KOBIET
    Ślicznotki – Kino Kobiet
    pn18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Powrót – Kultura Dostępna
    czw13:0018:00
    PREMIERA
    Był sobie pies 2 (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, czw10:0011:0012:1013:3015:0016:0017:3018:30
    pn11:0012:1013:3015:0016:0017:3019:00
    wt10:0013:3015:0016:0017:3018:30
    śr10:0011:0012:2013:3015:0016:0017:3018:30
    Joker (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr12:3015:1518:0020:45
    czw12:1515:1518:0020:45
    Joker (2D,Napisy) – 2
    pt, sb, nd, wt, śr10:4516:4519:0021:40
    pn10:4516:4521:50
    czw10:4516:4521:40
    Czarny Mercedes (2D,ORG) – 1
    pt12:3017:4520:30
    sb, nd, pn, śr12:0017:4520:30
    wt12:1017:4520:30
    czw10:1519:0020:30
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    (Nie)znajomi (2D,ORG) – 1
    pt12:0014:2016:4017:1519:4521:0022:10
    sb, nd, czw11:3014:0016:3017:1519:4521:0022:10
    pn11:3014:0016:3017:1519:4521:4022:10
    wt10:1514:0016:3017:1519:4521:0022:10
    śr12:3014:5016:3017:2019:4521:0022:10
    Angry Birds Film 2 (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn, śr, czw10:3012:4514:4017:00
    wt10:3012:4514:5017:00
    Ad Astra (2D,Napisy) – 1
    pt15:1019:15
    sb, nd, pn, wt, śr14:5019:15
    czw15:2019:15
    Polityka (2D,PL) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw13:4520:00
    Piłsudski (2D,ORG) – 1
    pt14:45
    sb, nd11:45
    śr13:30
    czw14:50
    Legiony (2D,ORG) – 1
    sb, nd, pn, wt14:15
    Parasite (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw19:30
    Rambo: Ostatnia krew (2D,Napisy) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw22:00
    Wyprawa Magellana (2D,DUB) – 1
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:00