AKTUALNOŚCI

Uczestnik Igrzysk Olimpijskich, wielokrotny reprezentant Polski, medalista Mistrzostw Polski - Marcin Wika został nowym zawodnikiem Indykpolu AZS Olsztyn! Wika to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w...

W ostatnim czasie sporo mówi się o zmianie trenera w Indykpolu AZS Olsztyn. Roberto Santilliego miałby zastąpić Michał Gogol. Cała sytuacji związana jest z tym,...

AKTUALNE WYDANIE

czytelnia

POLECAMY

TV Samorządowa

JAKOŚĆ POWIETRZA W REGIONIE

OlszytynBiskupiecDobre MiastoElblągKętrzynMikołajkiOstródaSzczytno


SPORT

Uczestnik Igrzysk Olimpijskich, wielokrotny reprezentant Polski, medalista Mistrzostw Polski - Marcin Wika został nowym zawodnikiem Indykpolu AZS Olsztyn! Wika to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w...

W ostatnim czasie sporo mówi się o zmianie trenera w Indykpolu AZS Olsztyn. Roberto Santilliego miałby zastąpić Michał Gogol. Cała sytuacji związana jest z tym,...
herb

Pomimo tego, że pierwszoligowcy skończyli już rozgrywki w tym roku, to jednak piłkarze z Olsztyna dalej pozostają w treningu. Olsztyński klub rozpoczyna też testować...

To były już ostatnie w 2018 roku zawody młodych szablistów w Polsce. Do Brzozy, gdzie odbył się V Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy, przyjechało 155 zawodników...

Zawody Pucharu Europy w Triathlonie na dystansie sprinterskim, które odbyły się w 26 maja 2018 r. w Centrum Rekreacyjno-Sportowym UKIEL w Olsztynie, zostały nominowane...

Nadchodzące wydarzenia

< 2018 >
Grudzień
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Nd
Listopad
Listopad
Listopad
Listopad
Listopad
1
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 30.11.-06.12.2018

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 30.11.-06.12.2018

    Cały dzień
    2018-12-01-2018-12-06

     

    KINO NA TEMAT – seans z prelekcją
    Grinch KNTJ – Kino na Temat
    czw10:00
    Kacper i Emma w teatrze – Kino na Temat
    pn09:45
    SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI
    Grinch (2D,Dubbing)
    czw15:4518:00
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    czw16:20
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    czw17:00
    SEANS Z DUBBINGIEM UKRAIŃSKIM
    Bohemna rapsodiia (2D,Napisy)
    nd11:30
    PREMIERA
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, sb11:0013:3015:4518:00
    nd, pn11:1013:3015:4518:00
    wt11:2513:3015:4518:00
    śr11:4513:4515:4518:00
    czw11:4013:45
    Grinch (2D,Dubbing) –
    pt, pn, wt09:00
    czw08:45
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn, śr10:2012:3014:4517:00
    wt10:0010:4514:4517:00
    czw12:1514:45
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw12:1515:1018:1021:10
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) –
    pt09:30
    Robin Hood: Początek (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr11:0013:30
    czw11:1513:45
    Robin Hood: Początek (2D,Napisy)
    pt17:4020:50
    sb, nd, pn, wt, śr, czw17:2020:50
    Operacja Overlord (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr11:4517:1019:40
    czw12:0017:1019:40
    Eter (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw18:20
    Zabójcze maszyny (2D,Napisy)
    czw16:0019:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Alfa (2D,Dubbing) –
    pt09:15
    Assassination Nation (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:20
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt09:4520:10
    sb, nd, pn, wt, śr, czw20:15
    czw09:4520:15
    Creed II (2D,Napisy)
    pt14:1520:20
    sb, nd, pn, wt, śr14:1520:00
    czw14:3020:00
    Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) –
    wt12:30
    czw09:30
    Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) –
    śr10:00
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pt09:5516:00
    sb, nd, śr10:1016:00
    pn10:0016:00
    wt10:2516:00
    czw10:25
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) –
    wt09:00
    czw10:00
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) –
    śr09:0010:00
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt12:1015:30
    sb, nd, pn, śr, czw12:4015:30
    wt12:4014:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) –
    czw09:45
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw18:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) –
    pt09:30
    śr, czw09:00
    Kler (2D,Oryginał) –
    nd13:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt12:0014:45
    sb, pn11:3014:30
    nd14:30
    wt11:3015:30
    śr, czw11:4514:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr19:1522:00
    czw22:00
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    pt09:1514:00
    sb, pn10:0014:00
    nd, wt10:00
    śr09:4514:00
    czw14:00
    Nocne istoty (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw22:10
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    pt, sb, pn, śr11:2016:1018:5021:30
    nd10:5016:1018:5021:30
    wt13:2016:1018:5021:30
    czw11:2018:5021:30
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał) –
    wt09:45
    Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) –
    czw10:00
  • KALENDARZE ADWENTOWE

    KALENDARZE ADWENTOWE

    13:00 -16:00
    2018-12-01

    Miejsce: Spichlerz, ul. Piastowska 13 Olsztyn

    Oczekiwać świąt można rozmaicie, wypełniając czas nerwową kolejką po karpia albo neurotycznym sprawdzaniem salda. Ale można przecież ominąć konsumpcję boczkiem i całą rodziną włączyć się w warsztaty tworzenia przestrzennych kalendarzy adwentowych! Emocje związane z późniejszym otwieraniem kolejnych okienek takiego kalendarza można porównać chyba jedynie z rozwijaniem choinkowych prezentów. Dlatego wpadajcie do nas powycinać, porysować, pokleić i przede wszystkim świetnie się bawić!

    WARSZTATY BEZPŁATNE (obowiązują zapisy: spichlerz@mok.olsztyn.pl)

  • TRZYDZIEŚCI LAT PRZYPAŁU: SPOTKANIE Z BOLESŁAWEM CHROMRYM

    TRZYDZIEŚCI LAT PRZYPAŁU: SPOTKANIE Z BOLESŁAWEM CHROMRYM

    18:00 -20:00
    2018-12-01

    Miejsce: Galeria DOBRO, ul. Stare Miasto 24/25 Olsztyn

    Porozmawiamy o najnowszej książce Chromrego, czyli „Elementarzu Polskim dla Polaka i Polki z Polski”. Polskę trudno jest zrozumieć. A co dopiero wytłumaczyć na obrazkach. Bolesław Chromry podjął się heroicznej próby narysowania i opisania najważniejszego kraju na świecie. Elementarz to encyklopedia wiedzy, którą niby wszyscy posiadamy, ale próbujemy o niej zapomnieć i zamieść pod dywan. Chromry wyciąga te trupy z szafy i sadza je przy stole nakrytym biało-czerwoną flagą i ironią, która jest niezbędna, żeby w Polsce przetrwać.

    WSTĘP WOLNY

2
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 30.11.-06.12.2018

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 30.11.-06.12.2018

    Cały dzień
    2018-12-02-2018-12-06

     

    KINO NA TEMAT – seans z prelekcją
    Grinch KNTJ – Kino na Temat
    czw10:00
    Kacper i Emma w teatrze – Kino na Temat
    pn09:45
    SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI
    Grinch (2D,Dubbing)
    czw15:4518:00
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    czw16:20
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    czw17:00
    SEANS Z DUBBINGIEM UKRAIŃSKIM
    Bohemna rapsodiia (2D,Napisy)
    nd11:30
    PREMIERA
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, sb11:0013:3015:4518:00
    nd, pn11:1013:3015:4518:00
    wt11:2513:3015:4518:00
    śr11:4513:4515:4518:00
    czw11:4013:45
    Grinch (2D,Dubbing) –
    pt, pn, wt09:00
    czw08:45
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn, śr10:2012:3014:4517:00
    wt10:0010:4514:4517:00
    czw12:1514:45
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw12:1515:1018:1021:10
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) –
    pt09:30
    Robin Hood: Początek (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr11:0013:30
    czw11:1513:45
    Robin Hood: Początek (2D,Napisy)
    pt17:4020:50
    sb, nd, pn, wt, śr, czw17:2020:50
    Operacja Overlord (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr11:4517:1019:40
    czw12:0017:1019:40
    Eter (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw18:20
    Zabójcze maszyny (2D,Napisy)
    czw16:0019:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Alfa (2D,Dubbing) –
    pt09:15
    Assassination Nation (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:20
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt09:4520:10
    sb, nd, pn, wt, śr, czw20:15
    czw09:4520:15
    Creed II (2D,Napisy)
    pt14:1520:20
    sb, nd, pn, wt, śr14:1520:00
    czw14:3020:00
    Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) –
    wt12:30
    czw09:30
    Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) –
    śr10:00
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pt09:5516:00
    sb, nd, śr10:1016:00
    pn10:0016:00
    wt10:2516:00
    czw10:25
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) –
    wt09:00
    czw10:00
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) –
    śr09:0010:00
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt12:1015:30
    sb, nd, pn, śr, czw12:4015:30
    wt12:4014:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) –
    czw09:45
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw18:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) –
    pt09:30
    śr, czw09:00
    Kler (2D,Oryginał) –
    nd13:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt12:0014:45
    sb, pn11:3014:30
    nd14:30
    wt11:3015:30
    śr, czw11:4514:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr19:1522:00
    czw22:00
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    pt09:1514:00
    sb, pn10:0014:00
    nd, wt10:00
    śr09:4514:00
    czw14:00
    Nocne istoty (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw22:10
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    pt, sb, pn, śr11:2016:1018:5021:30
    nd10:5016:1018:5021:30
    wt13:2016:1018:5021:30
    czw11:2018:5021:30
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał) –
    wt09:45
    Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) –
    czw10:00
3
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 30.11.-06.12.2018

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 30.11.-06.12.2018

    Cały dzień
    2018-12-03-2018-12-06

     

    KINO NA TEMAT – seans z prelekcją
    Grinch KNTJ – Kino na Temat
    czw10:00
    Kacper i Emma w teatrze – Kino na Temat
    pn09:45
    SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI
    Grinch (2D,Dubbing)
    czw15:4518:00
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    czw16:20
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    czw17:00
    SEANS Z DUBBINGIEM UKRAIŃSKIM
    Bohemna rapsodiia (2D,Napisy)
    nd11:30
    PREMIERA
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, sb11:0013:3015:4518:00
    nd, pn11:1013:3015:4518:00
    wt11:2513:3015:4518:00
    śr11:4513:4515:4518:00
    czw11:4013:45
    Grinch (2D,Dubbing) –
    pt, pn, wt09:00
    czw08:45
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn, śr10:2012:3014:4517:00
    wt10:0010:4514:4517:00
    czw12:1514:45
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw12:1515:1018:1021:10
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) –
    pt09:30
    Robin Hood: Początek (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr11:0013:30
    czw11:1513:45
    Robin Hood: Początek (2D,Napisy)
    pt17:4020:50
    sb, nd, pn, wt, śr, czw17:2020:50
    Operacja Overlord (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr11:4517:1019:40
    czw12:0017:1019:40
    Eter (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw18:20
    Zabójcze maszyny (2D,Napisy)
    czw16:0019:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Alfa (2D,Dubbing) –
    pt09:15
    Assassination Nation (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:20
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt09:4520:10
    sb, nd, pn, wt, śr, czw20:15
    czw09:4520:15
    Creed II (2D,Napisy)
    pt14:1520:20
    sb, nd, pn, wt, śr14:1520:00
    czw14:3020:00
    Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) –
    wt12:30
    czw09:30
    Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) –
    śr10:00
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pt09:5516:00
    sb, nd, śr10:1016:00
    pn10:0016:00
    wt10:2516:00
    czw10:25
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) –
    wt09:00
    czw10:00
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) –
    śr09:0010:00
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt12:1015:30
    sb, nd, pn, śr, czw12:4015:30
    wt12:4014:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) –
    czw09:45
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw18:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) –
    pt09:30
    śr, czw09:00
    Kler (2D,Oryginał) –
    nd13:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt12:0014:45
    sb, pn11:3014:30
    nd14:30
    wt11:3015:30
    śr, czw11:4514:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr19:1522:00
    czw22:00
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    pt09:1514:00
    sb, pn10:0014:00
    nd, wt10:00
    śr09:4514:00
    czw14:00
    Nocne istoty (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw22:10
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    pt, sb, pn, śr11:2016:1018:5021:30
    nd10:5016:1018:5021:30
    wt13:2016:1018:5021:30
    czw11:2018:5021:30
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał) –
    wt09:45
    Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) –
    czw10:00
  • Otwarty pokaz warsztatowy „Love Story” Teatru Prawie Dorosłego

    Otwarty pokaz warsztatowy „Love Story” Teatru Prawie Dorosłego

    19:00 -21:00
    2018-12-03

    Teatr Prawie Dorosły z Bartąga oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zapraszają na pierwszy otwarty pokaz warsztatowy projektu „Love Story” w reżyserii Agnieszki Reimus Knezevic na podstawie wybranych tekstów William’a Shakespear’a, który odbędzie się w poniedziałek 03.12.2018 r. o godz. 19:00 w sali GOK w Stawigudzie.

    Wystąpią:
    Ofelia-Ewa Giedych
    Apoloniusz-Andrzej Dombrzalski
    Kasia-Izabela Kościesza
    Piotrek-Tomasz Nierodziński
    Julia-Iwona Plaskota
    Romek-Janusz Żygadło
    Narrator-Szymon Rogalski

    Projekt dofinansowany ze środków finansowych Funduszu Aktywizacji Twórczości Teatralnej.

4
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 30.11.-06.12.2018

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 30.11.-06.12.2018

    Cały dzień
    2018-12-04-2018-12-06

     

    KINO NA TEMAT – seans z prelekcją
    Grinch KNTJ – Kino na Temat
    czw10:00
    Kacper i Emma w teatrze – Kino na Temat
    pn09:45
    SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI
    Grinch (2D,Dubbing)
    czw15:4518:00
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    czw16:20
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    czw17:00
    SEANS Z DUBBINGIEM UKRAIŃSKIM
    Bohemna rapsodiia (2D,Napisy)
    nd11:30
    PREMIERA
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, sb11:0013:3015:4518:00
    nd, pn11:1013:3015:4518:00
    wt11:2513:3015:4518:00
    śr11:4513:4515:4518:00
    czw11:4013:45
    Grinch (2D,Dubbing) –
    pt, pn, wt09:00
    czw08:45
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn, śr10:2012:3014:4517:00
    wt10:0010:4514:4517:00
    czw12:1514:45
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw12:1515:1018:1021:10
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) –
    pt09:30
    Robin Hood: Początek (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr11:0013:30
    czw11:1513:45
    Robin Hood: Początek (2D,Napisy)
    pt17:4020:50
    sb, nd, pn, wt, śr, czw17:2020:50
    Operacja Overlord (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr11:4517:1019:40
    czw12:0017:1019:40
    Eter (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw18:20
    Zabójcze maszyny (2D,Napisy)
    czw16:0019:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Alfa (2D,Dubbing) –
    pt09:15
    Assassination Nation (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:20
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt09:4520:10
    sb, nd, pn, wt, śr, czw20:15
    czw09:4520:15
    Creed II (2D,Napisy)
    pt14:1520:20
    sb, nd, pn, wt, śr14:1520:00
    czw14:3020:00
    Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) –
    wt12:30
    czw09:30
    Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) –
    śr10:00
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pt09:5516:00
    sb, nd, śr10:1016:00
    pn10:0016:00
    wt10:2516:00
    czw10:25
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) –
    wt09:00
    czw10:00
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) –
    śr09:0010:00
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt12:1015:30
    sb, nd, pn, śr, czw12:4015:30
    wt12:4014:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) –
    czw09:45
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw18:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) –
    pt09:30
    śr, czw09:00
    Kler (2D,Oryginał) –
    nd13:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt12:0014:45
    sb, pn11:3014:30
    nd14:30
    wt11:3015:30
    śr, czw11:4514:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr19:1522:00
    czw22:00
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    pt09:1514:00
    sb, pn10:0014:00
    nd, wt10:00
    śr09:4514:00
    czw14:00
    Nocne istoty (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw22:10
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    pt, sb, pn, śr11:2016:1018:5021:30
    nd10:5016:1018:5021:30
    wt13:2016:1018:5021:30
    czw11:2018:5021:30
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał) –
    wt09:45
    Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) –
    czw10:00
  • EKSPONAT MIESIĄCA: PIERWSZY (I JEDYNY) POLSKI MIKROPROCESOR

    EKSPONAT MIESIĄCA: PIERWSZY (I JEDYNY) POLSKI MIKROPROCESOR

    17:00 -19:00
    2018-12-04

    Miejsce: Muzeum Nowoczesności, ul. Knosały 3b Olsztyn

    MCY7880 – za parawanem tego enigmatycznego zbiorku literek i cyfr kryje się kolejna perełka prezentowana jako Eksponat Miesiąca w Muzeum Nowoczesności. Ponownie wracamy do zabytków krajowej informatyki: maleńki przedmiot, który pokażemy Państwu, to 8-bitowy mikroprocesor z 1982 roku. Co najistotniejsze – jest to do dziś jedyne urządzenie tego rodzaju skonstruowane i wyprodukowane w Polsce. O tym skromnym, acz wielkim układzie i raju utraconym polskiej informatyki opowie Leszek Madeja.

    WSTĘP WOLNY

5
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 30.11.-06.12.2018

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 30.11.-06.12.2018

    Cały dzień
    2018-12-05-2018-12-06

     

    KINO NA TEMAT – seans z prelekcją
    Grinch KNTJ – Kino na Temat
    czw10:00
    Kacper i Emma w teatrze – Kino na Temat
    pn09:45
    SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI
    Grinch (2D,Dubbing)
    czw15:4518:00
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    czw16:20
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    czw17:00
    SEANS Z DUBBINGIEM UKRAIŃSKIM
    Bohemna rapsodiia (2D,Napisy)
    nd11:30
    PREMIERA
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, sb11:0013:3015:4518:00
    nd, pn11:1013:3015:4518:00
    wt11:2513:3015:4518:00
    śr11:4513:4515:4518:00
    czw11:4013:45
    Grinch (2D,Dubbing) –
    pt, pn, wt09:00
    czw08:45
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn, śr10:2012:3014:4517:00
    wt10:0010:4514:4517:00
    czw12:1514:45
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw12:1515:1018:1021:10
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) –
    pt09:30
    Robin Hood: Początek (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr11:0013:30
    czw11:1513:45
    Robin Hood: Początek (2D,Napisy)
    pt17:4020:50
    sb, nd, pn, wt, śr, czw17:2020:50
    Operacja Overlord (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr11:4517:1019:40
    czw12:0017:1019:40
    Eter (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw18:20
    Zabójcze maszyny (2D,Napisy)
    czw16:0019:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Alfa (2D,Dubbing) –
    pt09:15
    Assassination Nation (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:20
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt09:4520:10
    sb, nd, pn, wt, śr, czw20:15
    czw09:4520:15
    Creed II (2D,Napisy)
    pt14:1520:20
    sb, nd, pn, wt, śr14:1520:00
    czw14:3020:00
    Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) –
    wt12:30
    czw09:30
    Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) –
    śr10:00
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pt09:5516:00
    sb, nd, śr10:1016:00
    pn10:0016:00
    wt10:2516:00
    czw10:25
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) –
    wt09:00
    czw10:00
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) –
    śr09:0010:00
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt12:1015:30
    sb, nd, pn, śr, czw12:4015:30
    wt12:4014:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) –
    czw09:45
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw18:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) –
    pt09:30
    śr, czw09:00
    Kler (2D,Oryginał) –
    nd13:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt12:0014:45
    sb, pn11:3014:30
    nd14:30
    wt11:3015:30
    śr, czw11:4514:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr19:1522:00
    czw22:00
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    pt09:1514:00
    sb, pn10:0014:00
    nd, wt10:00
    śr09:4514:00
    czw14:00
    Nocne istoty (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw22:10
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    pt, sb, pn, śr11:2016:1018:5021:30
    nd10:5016:1018:5021:30
    wt13:2016:1018:5021:30
    czw11:2018:5021:30
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał) –
    wt09:45
    Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) –
    czw10:00
  • CZERWONA OBERŻA Z PERŁAMI Z LAMUSA

    CZERWONA OBERŻA Z PERŁAMI Z LAMUSA

    18:00 -20:00
    2018-12-05

    Miejsce: Kamienica Naujacka, ul. Erwina Kruka 3 Olsztyn

    Tym razem – czarny humor w czerwonej oberży! Trochę kryminał, a trochę komedia. Trochę stare kino, a trochę aktualne rozważania na temat hipokryzji bigotów. Dodatkowo niepodrabialny uśmiech Fernandela dopełni bezprecedensowy uśmiech Zygmunta Kałużyńskiego, który w stulecie swoich urodzin zaprosi Was na projekcję w archiwalnym nagraniu „Pereł z lamusa”.

    Prowadzenie: Michał Zarecki

    CZERWONA OBERŻA
    Komedia kryminalna, Francja 1951
    Reżyseria: Claude Autant-Lara

    WSTĘP WOLNY

6
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 30.11.-06.12.2018

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 30.11.-06.12.2018

    Cały dzień
    2018-12-06

     

    KINO NA TEMAT – seans z prelekcją
    Grinch KNTJ – Kino na Temat
    czw10:00
    Kacper i Emma w teatrze – Kino na Temat
    pn09:45
    SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI
    Grinch (2D,Dubbing)
    czw15:4518:00
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    czw16:20
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    czw17:00
    SEANS Z DUBBINGIEM UKRAIŃSKIM
    Bohemna rapsodiia (2D,Napisy)
    nd11:30
    PREMIERA
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, sb11:0013:3015:4518:00
    nd, pn11:1013:3015:4518:00
    wt11:2513:3015:4518:00
    śr11:4513:4515:4518:00
    czw11:4013:45
    Grinch (2D,Dubbing) –
    pt, pn, wt09:00
    czw08:45
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn, śr10:2012:3014:4517:00
    wt10:0010:4514:4517:00
    czw12:1514:45
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw12:1515:1018:1021:10
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) –
    pt09:30
    Robin Hood: Początek (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr11:0013:30
    czw11:1513:45
    Robin Hood: Początek (2D,Napisy)
    pt17:4020:50
    sb, nd, pn, wt, śr, czw17:2020:50
    Operacja Overlord (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr11:4517:1019:40
    czw12:0017:1019:40
    Eter (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw18:20
    Zabójcze maszyny (2D,Napisy)
    czw16:0019:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Alfa (2D,Dubbing) –
    pt09:15
    Assassination Nation (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:20
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt09:4520:10
    sb, nd, pn, wt, śr, czw20:15
    czw09:4520:15
    Creed II (2D,Napisy)
    pt14:1520:20
    sb, nd, pn, wt, śr14:1520:00
    czw14:3020:00
    Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) –
    wt12:30
    czw09:30
    Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) –
    śr10:00
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pt09:5516:00
    sb, nd, śr10:1016:00
    pn10:0016:00
    wt10:2516:00
    czw10:25
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) –
    wt09:00
    czw10:00
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) –
    śr09:0010:00
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt12:1015:30
    sb, nd, pn, śr, czw12:4015:30
    wt12:4014:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) –
    czw09:45
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw18:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) –
    pt09:30
    śr, czw09:00
    Kler (2D,Oryginał) –
    nd13:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt12:0014:45
    sb, pn11:3014:30
    nd14:30
    wt11:3015:30
    śr, czw11:4514:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr19:1522:00
    czw22:00
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    pt09:1514:00
    sb, pn10:0014:00
    nd, wt10:00
    śr09:4514:00
    czw14:00
    Nocne istoty (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw22:10
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    pt, sb, pn, śr11:2016:1018:5021:30
    nd10:5016:1018:5021:30
    wt13:2016:1018:5021:30
    czw11:2018:5021:30
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał) –
    wt09:45
    Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) –
    czw10:00
7
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 07-13.12.2018

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 07-13.12.2018

    Cały dzień
    2018-12-07-2018-12-13

     

    KINO KOBIET
    Narodziny gwiazdy – Kino Kobiet
    pn18:30
    MARATON FILMOWY
    Maraton Władcy Pierścieni
    pt23:00
    KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ
    Grinch KNTJ – Kino na Temat
    sb15:00
    SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI
    Grinch (2D,Dubbing)
    sb, nd10:0012:1514:30
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    sb, nd10:3012:45
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    sb, nd11:15
    SEANS Z DUBBINGIRM UKRAIŃSKIM
    Narodzhennia zirky (2D,Dubbing)
    nd11:45
    KINO KONESERA
    Winni – Kino Konesera
    śr18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Cicha noc KD – Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA
    Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy)
    sb, nd, pn, wt, śr, czw15:0018:4521:00
    pt11:3015:0018:4521:00
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    pt, pn, wt, śr10:3012:4517:00
    sb, nd17:00
    czw10:3017:00
    Zabójcze maszyny (2D,Dubbing)
    pt, sb, pn, wt, śr, czw11:4517:15
    nd10:1017:15
    Zabójcze maszyny (2D,Napisy)
    pt, nd, wt, śr, czw14:3020:00
    sb15:1520:00
    pn13:0020:00
    Fuga (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw19:3021:45
    Był sobie Deadpool (2D,Napisy)
    śr, czw19:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, pn, wt, śr, czw10:0012:1514:3016:45
    sb, nd16:45
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt11:3014:0018:00
    sb11:3013:1018:00
    nd, wt, śr11:3013:3015:5018:00
    pn11:4513:3015:5018:00
    czw11:3013:3015:5018:15
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, pn08:3009:00
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, wt13:0019:1522:00
    pn14:3019:1522:00
    śr, czw13:0022:00
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt16:0019:00
    sb, nd, pn, wt, czw10:2016:0019:00
    śr09:3016:0019:00
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, wt, śr, czw16:3018:3021:30
    pn16:3021:50
    Operacja Overlord (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw13:2021:50
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt, nd15:40
    sb, pn, wt, czw10:1015:40
    śr09:3015:40
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt09:0010:15
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pt08:4516:00
    pn10:00
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw20:50
    Creed II (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt18:15
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    wt10:00
    pt, sb, nd, pn, śr, czw10:50
    Eter (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw15:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy)
    pt08:30
    Kamerdyner (2D,Oryginał)
    pt10:30
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    pt, nd13:10
    sb13:15
    pn, wt, śr, czw11:1513:10
    Robin Hood: Początek (2D,Dubbing)
    pt13:00
    sb, nd, wt, śr, czw13:45
    pn14:00
    Robin Hood: Początek (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw20:15
  • KOLĘDOWANIA CZAR

    KOLĘDOWANIA CZAR

    10:00 -14:00
    2018-12-07

    Miejsce: Kamienica Naujacka, ul. Erwina Kruka 3 Olsztyn

    Wszystkie dzieci, jak wiadomo, nasze są. Wspólnie z nimi sprawdzimy, czy pasterze śpiewają, a bydlęta klękają.
    Zapraszamy na IX Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek! Warunki uczestnictwa w poniższym regulaminie.

    Kategorie wiekowe:
    • kl. I-III szkoły podstawowej
    • kl. IV-VI szkoły podstawowej
    • kl. VII-VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum

    Cele konkursu:
    • pobudzenie aktywności twórczej uczniów
    • promocja utalentowanych dzieci i młodzieży
    • umożliwienie publicznej prezentacji umiejętności wokalnych
    • kultywowanie wśród dzieci tradycji Świąt Bożego Narodzenia

    UDZIAŁ BEZPŁATNY (zgłoszenia: imprezy@mok.olsztyn.pl)

    Czekamy na Was do 3 grudnia 2018 roku. Czym prędzej się wybierajcie!

  • TRZYDZIEŚCI LAT PRZYPAŁU: KONCERT MAZUTTI

    TRZYDZIEŚCI LAT PRZYPAŁU: KONCERT MAZUTTI

    20:00 -22:00
    2018-12-07

    Miejsce: Galeria DOBRO, ul. Stare Miasto 24/25 Olsztyn

    Mazut to działania Pawła Starca i Michała Turowskiego na pograniczu lo-fi acid techno, industrialu i szeroko pojętego hałasu. Mazut to muzyka brudna, prosta i prymitywna. Macio Moretti, mający na koncie hałasowanie w niezliczonych projektach, w tym m.in. Starzy Singers, ParisTetris czy oczywiście Mitch&Mitch, to polski niezal w pigułce. Nieprzewidywalny, szalony i zaraźliwy. Razem jako Mazutti proponują mieszankę łączącą ich wspólne fascynacje dorobkiem Jerzego Miliana i kompozycji Krzysztofa Knittela, przefiltrowane przez wrażliwość szkoły chicagowskiej oraz dorobek sceny kolońskiej. To może być prawda, albo to może nie być prawda. Chyba nie.

     

    Paweł Starzec – biała koszula, malox, laptop, elektronika z kablami, charyzma
    Michał Turowski – elektronika, klawisze z elektroniką, kable, efekty, batyskaf, biała koszula
    Macio Moretti – charyzma666, miotełki, mate, centrala, werbel, ksylofon, Opel Astra

    WSTĘP WOLNY

8
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 07-13.12.2018

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 07-13.12.2018

    Cały dzień
    2018-12-08-2018-12-13

     

    KINO KOBIET
    Narodziny gwiazdy – Kino Kobiet
    pn18:30
    MARATON FILMOWY
    Maraton Władcy Pierścieni
    pt23:00
    KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ
    Grinch KNTJ – Kino na Temat
    sb15:00
    SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI
    Grinch (2D,Dubbing)
    sb, nd10:0012:1514:30
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    sb, nd10:3012:45
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    sb, nd11:15
    SEANS Z DUBBINGIRM UKRAIŃSKIM
    Narodzhennia zirky (2D,Dubbing)
    nd11:45
    KINO KONESERA
    Winni – Kino Konesera
    śr18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Cicha noc KD – Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA
    Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy)
    sb, nd, pn, wt, śr, czw15:0018:4521:00
    pt11:3015:0018:4521:00
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    pt, pn, wt, śr10:3012:4517:00
    sb, nd17:00
    czw10:3017:00
    Zabójcze maszyny (2D,Dubbing)
    pt, sb, pn, wt, śr, czw11:4517:15
    nd10:1017:15
    Zabójcze maszyny (2D,Napisy)
    pt, nd, wt, śr, czw14:3020:00
    sb15:1520:00
    pn13:0020:00
    Fuga (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw19:3021:45
    Był sobie Deadpool (2D,Napisy)
    śr, czw19:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, pn, wt, śr, czw10:0012:1514:3016:45
    sb, nd16:45
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt11:3014:0018:00
    sb11:3013:1018:00
    nd, wt, śr11:3013:3015:5018:00
    pn11:4513:3015:5018:00
    czw11:3013:3015:5018:15
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, pn08:3009:00
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, wt13:0019:1522:00
    pn14:3019:1522:00
    śr, czw13:0022:00
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt16:0019:00
    sb, nd, pn, wt, czw10:2016:0019:00
    śr09:3016:0019:00
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, wt, śr, czw16:3018:3021:30
    pn16:3021:50
    Operacja Overlord (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw13:2021:50
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt, nd15:40
    sb, pn, wt, czw10:1015:40
    śr09:3015:40
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt09:0010:15
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pt08:4516:00
    pn10:00
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw20:50
    Creed II (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt18:15
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    wt10:00
    pt, sb, nd, pn, śr, czw10:50
    Eter (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw15:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy)
    pt08:30
    Kamerdyner (2D,Oryginał)
    pt10:30
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    pt, nd13:10
    sb13:15
    pn, wt, śr, czw11:1513:10
    Robin Hood: Początek (2D,Dubbing)
    pt13:00
    sb, nd, wt, śr, czw13:45
    pn14:00
    Robin Hood: Początek (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw20:15
  • SZYJ I DAJ SZYĆ INNYM

    SZYJ I DAJ SZYĆ INNYM

    09:00 -15:00
    2018-12-08

    Miejsce: Spichlerz, ul. Piastowska 13 Olsztyn

    Marzy nam się szycie jak w Madrycie. Bo nie lubimy dziur: na przykład w moście, w zębie albo w budżecie. A zwłaszcza tych najgorszych – w sercu. Dlatego zapraszamy do wspólnego szycia z myślą o innych! Razem wyczarujemy miękkie zabawki i ozdoby świąteczne dla dzieciaków z oddziałów szpitalnych oraz ocieplacze na zmarznięte nosy ukochanych osób.

    Uwaga! Mile widziane własne maszyny do szycia.

    WARSZTATY BEZPŁATNE (obowiązują zapisy: spichlerz@mok.olsztyn.pl)

    Współorganizacja: Komitet Społeczny „Szyjemy dla dzieciaków z oddziałów szpitalnych i domów dziecka” i Koło Gospodyń Prowincjonalnych.

  • HEJ KOLĘDA

    HEJ KOLĘDA

    10:00 -13:00
    2018-12-08

    Miejsce: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM, ul. Dybowskiego 11

    W tych deficytowych chwilach, kiedy więcej nas łączy, niż dzieli, kolędy urzekają swą prostotą i naturalnością, poruszając w nas najczulsze struny. Nawet największy malkontent musi przyznać, że ich dźwięki naprawdę przywołują zapachy z dzieciństwa, kiedy wszystko było ciepłe i proste. Dlatego pielęgnowanie tradycji śpiewania kolęd jest tak ważne. I dlatego zapraszamy na V Warmińsko-Mazurski Festiwal Chórów i Zespołów Wokalnych Uniwersytetów i Akademii Trzeciego Wieku „Hej kolęda”.

    WSTĘP WOLNY

    Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Miasta Olsztyna.

9
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 07-13.12.2018

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 07-13.12.2018

    Cały dzień
    2018-12-09-2018-12-13

     

    KINO KOBIET
    Narodziny gwiazdy – Kino Kobiet
    pn18:30
    MARATON FILMOWY
    Maraton Władcy Pierścieni
    pt23:00
    KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ
    Grinch KNTJ – Kino na Temat
    sb15:00
    SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI
    Grinch (2D,Dubbing)
    sb, nd10:0012:1514:30
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    sb, nd10:3012:45
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    sb, nd11:15
    SEANS Z DUBBINGIRM UKRAIŃSKIM
    Narodzhennia zirky (2D,Dubbing)
    nd11:45
    KINO KONESERA
    Winni – Kino Konesera
    śr18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Cicha noc KD – Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA
    Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy)
    sb, nd, pn, wt, śr, czw15:0018:4521:00
    pt11:3015:0018:4521:00
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    pt, pn, wt, śr10:3012:4517:00
    sb, nd17:00
    czw10:3017:00
    Zabójcze maszyny (2D,Dubbing)
    pt, sb, pn, wt, śr, czw11:4517:15
    nd10:1017:15
    Zabójcze maszyny (2D,Napisy)
    pt, nd, wt, śr, czw14:3020:00
    sb15:1520:00
    pn13:0020:00
    Fuga (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw19:3021:45
    Był sobie Deadpool (2D,Napisy)
    śr, czw19:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, pn, wt, śr, czw10:0012:1514:3016:45
    sb, nd16:45
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt11:3014:0018:00
    sb11:3013:1018:00
    nd, wt, śr11:3013:3015:5018:00
    pn11:4513:3015:5018:00
    czw11:3013:3015:5018:15
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, pn08:3009:00
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, wt13:0019:1522:00
    pn14:3019:1522:00
    śr, czw13:0022:00
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt16:0019:00
    sb, nd, pn, wt, czw10:2016:0019:00
    śr09:3016:0019:00
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, wt, śr, czw16:3018:3021:30
    pn16:3021:50
    Operacja Overlord (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw13:2021:50
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt, nd15:40
    sb, pn, wt, czw10:1015:40
    śr09:3015:40
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt09:0010:15
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pt08:4516:00
    pn10:00
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw20:50
    Creed II (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt18:15
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    wt10:00
    pt, sb, nd, pn, śr, czw10:50
    Eter (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw15:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy)
    pt08:30
    Kamerdyner (2D,Oryginał)
    pt10:30
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    pt, nd13:10
    sb13:15
    pn, wt, śr, czw11:1513:10
    Robin Hood: Początek (2D,Dubbing)
    pt13:00
    sb, nd, wt, śr, czw13:45
    pn14:00
    Robin Hood: Początek (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw20:15
  • PRZEDŚWIĘTA

    PRZEDŚWIĘTA

    12:00 -16:00
    2018-12-09

    Miejsce: Scena Staromiejska i Galeria DOBRO, ul. Stare Miasto 24/25

    Nie o to chodzi, czy wierzymy w Mikołaja. Ważne, czy wierzyć w niego chcemy. Rozsądek i logika, owszem, przydają się w życiu, ale wszak przychodzi i taki czas, gdy zamaszystym gestem odwieszamy je na kołek. Sądzimy, że 9.12 to dobra data, by bezceremonialnie zacząć tarzać się w najczystszej magii świąt. Polecamy to również Wam! Zajrzyjcie do nas na Stare Miasto, gdzie przygotujemy garść świątecznych animacji i muzycznych niespodzianek. Wspólnie spróbujemy też obdarzyć dobrem tych, którzy z różnych powodów nie spodziewają się gwiazdkowych prezentów.

    WSTĘP WOLNY

10
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 07-13.12.2018

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 07-13.12.2018

    Cały dzień
    2018-12-10-2018-12-13

     

    KINO KOBIET
    Narodziny gwiazdy – Kino Kobiet
    pn18:30
    MARATON FILMOWY
    Maraton Władcy Pierścieni
    pt23:00
    KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ
    Grinch KNTJ – Kino na Temat
    sb15:00
    SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI
    Grinch (2D,Dubbing)
    sb, nd10:0012:1514:30
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    sb, nd10:3012:45
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    sb, nd11:15
    SEANS Z DUBBINGIRM UKRAIŃSKIM
    Narodzhennia zirky (2D,Dubbing)
    nd11:45
    KINO KONESERA
    Winni – Kino Konesera
    śr18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Cicha noc KD – Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA
    Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy)
    sb, nd, pn, wt, śr, czw15:0018:4521:00
    pt11:3015:0018:4521:00
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    pt, pn, wt, śr10:3012:4517:00
    sb, nd17:00
    czw10:3017:00
    Zabójcze maszyny (2D,Dubbing)
    pt, sb, pn, wt, śr, czw11:4517:15
    nd10:1017:15
    Zabójcze maszyny (2D,Napisy)
    pt, nd, wt, śr, czw14:3020:00
    sb15:1520:00
    pn13:0020:00
    Fuga (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw19:3021:45
    Był sobie Deadpool (2D,Napisy)
    śr, czw19:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, pn, wt, śr, czw10:0012:1514:3016:45
    sb, nd16:45
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt11:3014:0018:00
    sb11:3013:1018:00
    nd, wt, śr11:3013:3015:5018:00
    pn11:4513:3015:5018:00
    czw11:3013:3015:5018:15
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, pn08:3009:00
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, wt13:0019:1522:00
    pn14:3019:1522:00
    śr, czw13:0022:00
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt16:0019:00
    sb, nd, pn, wt, czw10:2016:0019:00
    śr09:3016:0019:00
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, wt, śr, czw16:3018:3021:30
    pn16:3021:50
    Operacja Overlord (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw13:2021:50
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt, nd15:40
    sb, pn, wt, czw10:1015:40
    śr09:3015:40
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt09:0010:15
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pt08:4516:00
    pn10:00
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw20:50
    Creed II (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt18:15
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    wt10:00
    pt, sb, nd, pn, śr, czw10:50
    Eter (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw15:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy)
    pt08:30
    Kamerdyner (2D,Oryginał)
    pt10:30
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    pt, nd13:10
    sb13:15
    pn, wt, śr, czw11:1513:10
    Robin Hood: Początek (2D,Dubbing)
    pt13:00
    sb, nd, wt, śr, czw13:45
    pn14:00
    Robin Hood: Początek (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw20:15
11
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 07-13.12.2018

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 07-13.12.2018

    Cały dzień
    2018-12-11-2018-12-13

     

    KINO KOBIET
    Narodziny gwiazdy – Kino Kobiet
    pn18:30
    MARATON FILMOWY
    Maraton Władcy Pierścieni
    pt23:00
    KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ
    Grinch KNTJ – Kino na Temat
    sb15:00
    SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI
    Grinch (2D,Dubbing)
    sb, nd10:0012:1514:30
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    sb, nd10:3012:45
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    sb, nd11:15
    SEANS Z DUBBINGIRM UKRAIŃSKIM
    Narodzhennia zirky (2D,Dubbing)
    nd11:45
    KINO KONESERA
    Winni – Kino Konesera
    śr18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Cicha noc KD – Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA
    Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy)
    sb, nd, pn, wt, śr, czw15:0018:4521:00
    pt11:3015:0018:4521:00
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    pt, pn, wt, śr10:3012:4517:00
    sb, nd17:00
    czw10:3017:00
    Zabójcze maszyny (2D,Dubbing)
    pt, sb, pn, wt, śr, czw11:4517:15
    nd10:1017:15
    Zabójcze maszyny (2D,Napisy)
    pt, nd, wt, śr, czw14:3020:00
    sb15:1520:00
    pn13:0020:00
    Fuga (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw19:3021:45
    Był sobie Deadpool (2D,Napisy)
    śr, czw19:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, pn, wt, śr, czw10:0012:1514:3016:45
    sb, nd16:45
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt11:3014:0018:00
    sb11:3013:1018:00
    nd, wt, śr11:3013:3015:5018:00
    pn11:4513:3015:5018:00
    czw11:3013:3015:5018:15
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, pn08:3009:00
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, wt13:0019:1522:00
    pn14:3019:1522:00
    śr, czw13:0022:00
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt16:0019:00
    sb, nd, pn, wt, czw10:2016:0019:00
    śr09:3016:0019:00
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, wt, śr, czw16:3018:3021:30
    pn16:3021:50
    Operacja Overlord (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw13:2021:50
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt, nd15:40
    sb, pn, wt, czw10:1015:40
    śr09:3015:40
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt09:0010:15
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pt08:4516:00
    pn10:00
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw20:50
    Creed II (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt18:15
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    wt10:00
    pt, sb, nd, pn, śr, czw10:50
    Eter (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw15:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy)
    pt08:30
    Kamerdyner (2D,Oryginał)
    pt10:30
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    pt, nd13:10
    sb13:15
    pn, wt, śr, czw11:1513:10
    Robin Hood: Początek (2D,Dubbing)
    pt13:00
    sb, nd, wt, śr, czw13:45
    pn14:00
    Robin Hood: Początek (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw20:15
  • RekreAKCJA- grudzień 2018 zaprasza na TRENING FUNKCJONALNy

    RekreAKCJA- grudzień 2018 zaprasza na TRENING FUNKCJONALNy

    18:00 -20:00
    2018-12-11

    Zapraszamy na kolejny bezpłatny TRENING FUNKCJONALNY realizowany w ramach RekreAKCJI.

    TRENING FUNKCJONALNY– jest to rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami.

    Zajęcia prowadzi trener Adrian Turkowski
    Trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej specjalizujący się w kulturystyce, sportach siłowych, dietetyce i suplementacji.

    Zajęcia dedykowane się zarówno paniom jak i panom. Zapraszamy również starszą młodzież, która chce poprawić swoją kondycję.

    Informacje:
    – 11.12.2018 r. (wtorek)
    – godz. 18:00
    – sala sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigidzie Budynek A, ul. Warszawska 5

    – uczestnictwo bezpłatne!

    – na zajęcia prosimy zabrać wygodny strój sportowy, obuwie na zmianę oraz dużo wody, która z pewnością się przyda 🙂

    – trener- Adrian Turkowski tel. 505 991 777
    https://www.cts-olsztyn.com/

    – zajęcia prowadzone są cyklicznie- odpłatnie, a w każdy drugi wtorek miesiąca zapraszamy na BEZPŁATNEzajęcia w ramach RekreAKCJI.

12
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 07-13.12.2018

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 07-13.12.2018

    Cały dzień
    2018-12-12-2018-12-13

     

    KINO KOBIET
    Narodziny gwiazdy – Kino Kobiet
    pn18:30
    MARATON FILMOWY
    Maraton Władcy Pierścieni
    pt23:00
    KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ
    Grinch KNTJ – Kino na Temat
    sb15:00
    SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI
    Grinch (2D,Dubbing)
    sb, nd10:0012:1514:30
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    sb, nd10:3012:45
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    sb, nd11:15
    SEANS Z DUBBINGIRM UKRAIŃSKIM
    Narodzhennia zirky (2D,Dubbing)
    nd11:45
    KINO KONESERA
    Winni – Kino Konesera
    śr18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Cicha noc KD – Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA
    Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy)
    sb, nd, pn, wt, śr, czw15:0018:4521:00
    pt11:3015:0018:4521:00
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    pt, pn, wt, śr10:3012:4517:00
    sb, nd17:00
    czw10:3017:00
    Zabójcze maszyny (2D,Dubbing)
    pt, sb, pn, wt, śr, czw11:4517:15
    nd10:1017:15
    Zabójcze maszyny (2D,Napisy)
    pt, nd, wt, śr, czw14:3020:00
    sb15:1520:00
    pn13:0020:00
    Fuga (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw19:3021:45
    Był sobie Deadpool (2D,Napisy)
    śr, czw19:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, pn, wt, śr, czw10:0012:1514:3016:45
    sb, nd16:45
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt11:3014:0018:00
    sb11:3013:1018:00
    nd, wt, śr11:3013:3015:5018:00
    pn11:4513:3015:5018:00
    czw11:3013:3015:5018:15
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, pn08:3009:00
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, wt13:0019:1522:00
    pn14:3019:1522:00
    śr, czw13:0022:00
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt16:0019:00
    sb, nd, pn, wt, czw10:2016:0019:00
    śr09:3016:0019:00
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, wt, śr, czw16:3018:3021:30
    pn16:3021:50
    Operacja Overlord (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw13:2021:50
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt, nd15:40
    sb, pn, wt, czw10:1015:40
    śr09:3015:40
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt09:0010:15
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pt08:4516:00
    pn10:00
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw20:50
    Creed II (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt18:15
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    wt10:00
    pt, sb, nd, pn, śr, czw10:50
    Eter (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw15:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy)
    pt08:30
    Kamerdyner (2D,Oryginał)
    pt10:30
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    pt, nd13:10
    sb13:15
    pn, wt, śr, czw11:1513:10
    Robin Hood: Początek (2D,Dubbing)
    pt13:00
    sb, nd, wt, śr, czw13:45
    pn14:00
    Robin Hood: Początek (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw20:15
  • POLSKIE SIŁACZKI I POŁOWA DZIEJÓW

    POLSKIE SIŁACZKI I POŁOWA DZIEJÓW

    18:00 -20:00
    2018-12-12

    Miejsce: Sala pod Amfiteatrem, ul. Okopowa Olsztyn

    Ludźmi jesteśmy i ludzkich praw żądamy! – przekonywała Kazimiera Bujwidowa, orędowniczka zniesienia zakazu wstępu kobiet na uniwersytety.
    Odważmy się być wolnymi! – zachęcała Maria Dulębianka, pierwsza kandydatka na posła do sejmu, w czasie kiedy kobiety nie miały jeszcze praw wyborczych.
    Chcemy całego życia! – krzyczała Zofia Nałkowska, żądając równości nie tylko pod względem politycznym, ale także obyczajowym.
    Bez różnicy płci! – postulowała Paulina Kuczalska, nie bez powodu nazywana papieżycą feminizmu.

    Ile warta jest niepodległość kraju bez pełni praw wszystkich jego obywateli? Czy kronika patriarchalnego zniewolenia i uprzedmiotowienia kobiet to zamknięty rozdział wstydliwej historii ludzkości? Zapraszamy na pokaz „Siłaczek”, pierwszego filmu o polskich emancypantkach, oraz na spotkanie z jego twórcami, Martą Dzido i Piotrem Śliwowskim.

    SIŁACZKI
    Dokument fabularyzowany, Polska 2018
    Reżyseria: Marta Dzido i Piotr Śliwowski

    O tym, dlaczego na kartach historii i w zbiorowej pamięci zabrakło miejsca dla kobiet, porozmawiamy również z Anną Kowalczyk, autorką fascynującej „Brakującej połowy dziejów”. To historia Polski napisana z perspektywy kobiet przez znaną dziennikarkę i blogerkę, wzbogacona rysunkami Marty Frej. Autorka opisuje fascynujące losy i dokonania kobiet zamieszkujących ziemie polskie, począwszy od czasów przedchrześcijańskich aż po współczesność. Opowiada o dziejach emancypacji kobiet, ich warunkach życia oraz funkcjach społecznych, a także o tym, dlaczego zabrakło dla nich miejsca na kartach historii i w zbiorowej pamięci.

    WSTĘP WOLNY

  • TRAGEDIA DOMU BURMISTRZA

    TRAGEDIA DOMU BURMISTRZA

    18:00 -20:00
    2018-12-12

    Miejsce: Muzeum Nowoczesności, ul. Knosały 3b Olsztyn

    Tak zwany „Dom Burmistrza” w Olsztynie, uważany tradycyjnie za najstarszy murowany dom miasta i wiązany z osobą zasadźcy, Jana z Łajs, jest obiektem w większej swej części już tylko wirtualnym. Rafał Bętkowski przybliży nieznane dzieje kamienicy. Dowiemy się, z jakimi postaciami była ona rzeczywiście, a nie tylko legendarnie, związana w XVIII i XIX w. Poznamy także jej dwudziestowieczną zagładę i dowiemy się, ile do dziś z owej sławnej olsztyńskiej kamienicy pozostało.

    Rafał Bętkowski
    Badacz i popularyzator dziejów Olsztyna, autor książek i artykułów z zakresu historii miasta i regionu, współautor koncepcji, projektu oraz ekspozycji Muzeum Nowoczesności.

    WSTĘP WOLNY

13
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 07-13.12.2018

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 07-13.12.2018

    Cały dzień
    2018-12-13

     

    KINO KOBIET
    Narodziny gwiazdy – Kino Kobiet
    pn18:30
    MARATON FILMOWY
    Maraton Władcy Pierścieni
    pt23:00
    KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ
    Grinch KNTJ – Kino na Temat
    sb15:00
    SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI
    Grinch (2D,Dubbing)
    sb, nd10:0012:1514:30
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    sb, nd10:3012:45
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    sb, nd11:15
    SEANS Z DUBBINGIRM UKRAIŃSKIM
    Narodzhennia zirky (2D,Dubbing)
    nd11:45
    KINO KONESERA
    Winni – Kino Konesera
    śr18:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Cicha noc KD – Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA
    Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy)
    sb, nd, pn, wt, śr, czw15:0018:4521:00
    pt11:3015:0018:4521:00
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    pt, pn, wt, śr10:3012:4517:00
    sb, nd17:00
    czw10:3017:00
    Zabójcze maszyny (2D,Dubbing)
    pt, sb, pn, wt, śr, czw11:4517:15
    nd10:1017:15
    Zabójcze maszyny (2D,Napisy)
    pt, nd, wt, śr, czw14:3020:00
    sb15:1520:00
    pn13:0020:00
    Fuga (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw19:3021:45
    Był sobie Deadpool (2D,Napisy)
    śr, czw19:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, pn, wt, śr, czw10:0012:1514:3016:45
    sb, nd16:45
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt11:3014:0018:00
    sb11:3013:1018:00
    nd, wt, śr11:3013:3015:5018:00
    pn11:4513:3015:5018:00
    czw11:3013:3015:5018:15
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, pn08:3009:00
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, wt13:0019:1522:00
    pn14:3019:1522:00
    śr, czw13:0022:00
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt16:0019:00
    sb, nd, pn, wt, czw10:2016:0019:00
    śr09:3016:0019:00
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, wt, śr, czw16:3018:3021:30
    pn16:3021:50
    Operacja Overlord (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw13:2021:50
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt, nd15:40
    sb, pn, wt, czw10:1015:40
    śr09:3015:40
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt09:0010:15
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pt08:4516:00
    pn10:00
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw20:50
    Creed II (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt18:15
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    wt10:00
    pt, sb, nd, pn, śr, czw10:50
    Eter (2D,Oryginał)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw15:30
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy)
    pt08:30
    Kamerdyner (2D,Oryginał)
    pt10:30
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    pt, nd13:10
    sb13:15
    pn, wt, śr, czw11:1513:10
    Robin Hood: Początek (2D,Dubbing)
    pt13:00
    sb, nd, wt, śr, czw13:45
    pn14:00
    Robin Hood: Początek (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw20:15
  • X WARMIŃSKI JARMARK ŚWIĄTECZNY

    X WARMIŃSKI JARMARK ŚWIĄTECZNY

    16:00 -21:00
    2018-12-13

    Miejsce: Stare Miasto

    Zaczyn świątecznej serdeczności i ciepła w środku zimy już po raz dziesiąty umości się wygodnie pomiędzy staromiejskimi kamienicami. Wizyta w tym bajkowym miejscu to najlepsze remedium na przedświąteczną gorączkę. W końcu kiedy indziej możemy pozwolić sobie na frenetyczną przejażdżkę zabytkową karuzelą wenecką albo przytulić się do prawdziwego św. Mikołaja z Laponii? Dajmy się porwać tej magii i przypomnijmy sobie bożonarodzeniowe dzieciaki, którymi byliśmy jeszcze wczoraj.

    Szczegóły i program: jarmark.olsztyn.eu

  • CZWARTKI WILEŃSKIE

    CZWARTKI WILEŃSKIE

    17:00 -19:00
    2018-12-13

    Miejsce: Kamienica Naujacka, ul. Erwina Kruka 3 Olsztyn

    Rozgrzejemy zziębnięte serca podczas wileńskiego kolędowania z Kapelą Ojdana z Barczewa!

    WSTĘP WOLNY

    Współorganizacja: Towarzystwo Przyjaciół Wilna i Ziemi Wileńskiej

14
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 14-20.12.2018

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 14-20.12.2018

    Cały dzień
    2018-12-14-2018-12-20

    FILMOWE PORANKI SEANSE Z KONKURSAMI
    Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy, cz. 1 – HDD
    nd10:30
    KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ
    Bohemian Rhapsody KNT – Kino na Temat
    czw11:30
    Mali Giganci 3D – Kino na Temat
    pt18:00
    HELIOS NA SCENIE
    Ucho, gardło, nóż – monodram Krystyny Jandy – Helios na scenie
    pt19:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Listy do M. 3 – Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA
    Aquaman (2D,Napisy)
    śr17:0020:15
    czw17:0020:00
    Był sobie Deadpool (2D,Napisy)
    pt14:1519:00
    sb, nd, wt14:3019:30
    pn14:2019:30
    śr, czw14:3019:00
    Kursk (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw16:3019:45
    Mary Poppins powraca (2D,Dubbing)
    śr12:1517:45
    czw12:4517:45
    The Quake. Trzęsienie ziemi (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw13:5019:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    7 uczuć (2D,Oryginał)
    sb, nd15:15
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt, pn, wt, śr11:3020:00
    sb, nd11:1520:00
    czw11:3020:15
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt09:30
    śr09:00
    Chłopiec z burzy (2D,Dubbing)
    pn17:00
    Creed II (2D,Napisy)
    pt, pn, wt12:4516:45
    sb, nd14:1016:45
    śr, czw16:45
    Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing)
    pn09:00
    Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy)
    pt14:4519:15
    sb, pn, wt14:4519:00
    nd14:2019:00
    śr, czw14:4519:30
    Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał)
    wt10:00
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pt12:00
    sb, nd, pn, wt, śr11:45
    czw10:30
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pn09:00
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:4516:15
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pn09:00
    Fuga (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:40
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt10:1511:1513:3014:3015:4517:00
    sb10:1511:1513:3015:4518:00
    nd10:0011:1513:3015:4518:00
    pn10:1511:1513:3014:3015:4518:00
    wt10:0011:1512:1514:2015:4518:00
    śr10:1511:1513:3014:3515:4518:00
    czw10:1511:1513:3014:4515:45
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, wt09:00
    czw09:0009:30
    Kler (2D,Oryginał)
    sb, nd15:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt13:4017:4521:20
    sb, nd, pn, wt13:4017:4520:15
    śr, czw13:4021:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    wt10:00
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn10:30
    wt09:00
    śr10:15
    czw09:30
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    pt09:4512:00
    sb, śr, czw10:0012:1517:15
    nd12:1517:15
    pn10:0012:10
    wt10:0013:3017:15
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    pn09:00
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt11:0017:00
    śr, czw11:00
    Operacja Overlord (2D,Napisy)
    czw09:30
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    pt, pn, wt, śr15:0020:45
    sb, nd20:45
    czw15:1020:45
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    wt09:00
    Robin Hood: Początek (2D,Napisy)
    pt12:3021:30
    sb, nd, pn, wt12:3021:00
    śr12:30
    Zabójcze maszyny (2D,Dubbing)
    pt, pn, wt, śr, czw15:30
    sb, nd12:45
    Zabójcze maszyny (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw18:3021:15
  • X WARMIŃSKI JARMARK ŚWIĄTECZNY

    X WARMIŃSKI JARMARK ŚWIĄTECZNY

    15:00 -18:00
    2018-12-14

    Miejsce: Stare Miasto

    Zaczyn świątecznej serdeczności i ciepła w środku zimy już po raz dziesiąty umości się wygodnie pomiędzy staromiejskimi kamienicami. Wizyta w tym bajkowym miejscu to najlepsze remedium na przedświąteczną gorączkę. W końcu kiedy indziej możemy pozwolić sobie na frenetyczną przejażdżkę zabytkową karuzelą wenecką albo przytulić się do prawdziwego św. Mikołaja z Laponii? Dajmy się porwać tej magii i przypomnijmy sobie bożonarodzeniowe dzieciaki, którymi byliśmy jeszcze wczoraj.

    Szczegóły i program: jarmark.olsztyn.eu

15
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 14-20.12.2018

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 14-20.12.2018

    Cały dzień
    2018-12-15-2018-12-20

    FILMOWE PORANKI SEANSE Z KONKURSAMI
    Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy, cz. 1 – HDD
    nd10:30
    KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ
    Bohemian Rhapsody KNT – Kino na Temat
    czw11:30
    Mali Giganci 3D – Kino na Temat
    pt18:00
    HELIOS NA SCENIE
    Ucho, gardło, nóż – monodram Krystyny Jandy – Helios na scenie
    pt19:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Listy do M. 3 – Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA
    Aquaman (2D,Napisy)
    śr17:0020:15
    czw17:0020:00
    Był sobie Deadpool (2D,Napisy)
    pt14:1519:00
    sb, nd, wt14:3019:30
    pn14:2019:30
    śr, czw14:3019:00
    Kursk (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw16:3019:45
    Mary Poppins powraca (2D,Dubbing)
    śr12:1517:45
    czw12:4517:45
    The Quake. Trzęsienie ziemi (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw13:5019:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    7 uczuć (2D,Oryginał)
    sb, nd15:15
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt, pn, wt, śr11:3020:00
    sb, nd11:1520:00
    czw11:3020:15
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt09:30
    śr09:00
    Chłopiec z burzy (2D,Dubbing)
    pn17:00
    Creed II (2D,Napisy)
    pt, pn, wt12:4516:45
    sb, nd14:1016:45
    śr, czw16:45
    Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing)
    pn09:00
    Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy)
    pt14:4519:15
    sb, pn, wt14:4519:00
    nd14:2019:00
    śr, czw14:4519:30
    Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał)
    wt10:00
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pt12:00
    sb, nd, pn, wt, śr11:45
    czw10:30
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pn09:00
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:4516:15
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pn09:00
    Fuga (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:40
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt10:1511:1513:3014:3015:4517:00
    sb10:1511:1513:3015:4518:00
    nd10:0011:1513:3015:4518:00
    pn10:1511:1513:3014:3015:4518:00
    wt10:0011:1512:1514:2015:4518:00
    śr10:1511:1513:3014:3515:4518:00
    czw10:1511:1513:3014:4515:45
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, wt09:00
    czw09:0009:30
    Kler (2D,Oryginał)
    sb, nd15:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt13:4017:4521:20
    sb, nd, pn, wt13:4017:4520:15
    śr, czw13:4021:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    wt10:00
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn10:30
    wt09:00
    śr10:15
    czw09:30
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    pt09:4512:00
    sb, śr, czw10:0012:1517:15
    nd12:1517:15
    pn10:0012:10
    wt10:0013:3017:15
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    pn09:00
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt11:0017:00
    śr, czw11:00
    Operacja Overlord (2D,Napisy)
    czw09:30
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    pt, pn, wt, śr15:0020:45
    sb, nd20:45
    czw15:1020:45
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    wt09:00
    Robin Hood: Początek (2D,Napisy)
    pt12:3021:30
    sb, nd, pn, wt12:3021:00
    śr12:30
    Zabójcze maszyny (2D,Dubbing)
    pt, pn, wt, śr, czw15:30
    sb, nd12:45
    Zabójcze maszyny (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw18:3021:15
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 14-20.12.2018

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 14-20.12.2018

    Cały dzień
    2018-12-15-2018-12-20

    FILMOWE PORANKI SEANSE Z KONKURSAMI
    Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy, cz. 1 – HDD
    nd10:30
    KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ
    Bohemian Rhapsody KNT – Kino na Temat
    czw11:30
    Mali Giganci 3D – Kino na Temat
    pt18:00
    HELIOS NA SCENIE
    Ucho, gardło, nóż – monodram Krystyny Jandy – Helios na scenie
    pt19:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Listy do M. 3 – Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA
    Aquaman (2D,Napisy)
    śr17:0020:15
    czw17:0020:00
    Był sobie Deadpool (2D,Napisy)
    pt14:1519:00
    sb, nd, wt14:3019:30
    pn14:2019:30
    śr, czw14:3019:00
    Kursk (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw16:3019:45
    Mary Poppins powraca (2D,Dubbing)
    śr12:1517:45
    czw12:4517:45
    The Quake. Trzęsienie ziemi (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw13:5019:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    7 uczuć (2D,Oryginał)
    sb, nd15:15
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt, pn, wt, śr11:3020:00
    sb, nd11:1520:00
    czw11:3020:15
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt09:30
    śr09:00
    Chłopiec z burzy (2D,Dubbing)
    pn17:00
    Creed II (2D,Napisy)
    pt, pn, wt12:4516:45
    sb, nd14:1016:45
    śr, czw16:45
    Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing)
    pn09:00
    Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy)
    pt14:4519:15
    sb, pn, wt14:4519:00
    nd14:2019:00
    śr, czw14:4519:30
    Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał)
    wt10:00
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pt12:00
    sb, nd, pn, wt, śr11:45
    czw10:30
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pn09:00
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:4516:15
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pn09:00
    Fuga (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:40
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt10:1511:1513:3014:3015:4517:00
    sb10:1511:1513:3015:4518:00
    nd10:0011:1513:3015:4518:00
    pn10:1511:1513:3014:3015:4518:00
    wt10:0011:1512:1514:2015:4518:00
    śr10:1511:1513:3014:3515:4518:00
    czw10:1511:1513:3014:4515:45
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, wt09:00
    czw09:0009:30
    Kler (2D,Oryginał)
    sb, nd15:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt13:4017:4521:20
    sb, nd, pn, wt13:4017:4520:15
    śr, czw13:4021:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    wt10:00
    Misja Yeti (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn10:30
    wt09:00
    śr10:15
    czw09:30
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    pt09:4512:00
    sb, śr, czw10:0012:1517:15
    nd12:1517:15
    pn10:0012:10
    wt10:0013:3017:15
    Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing)
    pn09:00
    Narodziny gwiazdy (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt11:0017:00
    śr, czw11:00
    Operacja Overlord (2D,Napisy)
    czw09:30
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    pt, pn, wt, śr15:0020:45
    sb, nd20:45
    czw15:1020:45
    Planeta singli 2 (2D,Oryginał)
    wt09:00
    Robin Hood: Początek (2D,Napisy)
    pt12:3021:30
    sb, nd, pn, wt12:3021:00
    śr12:30
    Zabójcze maszyny (2D,Dubbing)
    pt, pn, wt, śr, czw15:30
    sb, nd12:45
    Zabójcze maszyny (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw18:3021:15
  • X WARMIŃSKI JARMARK ŚWIĄTECZNY

    X WARMIŃSKI JARMARK ŚWIĄTECZNY

    13:00 -22:00
    2018-12-15

    Miejsce: Stare Miasto

    Zaczyn świątecznej serdeczności i ciepła w środku zimy już po raz dziesiąty umości się wygodnie pomiędzy staromiejskimi kamienicami. Wizyta w tym bajkowym miejscu to najlepsze remedium na przedświąteczną gorączkę. W końcu kiedy indziej możemy pozwolić sobie na frenetyczną przejażdżkę zabytkową karuzelą wenecką albo przytulić się do prawdziwego św. Mikołaja z Laponii? Dajmy się porwać tej magii i przypomnijmy sobie bożonarodzeniowe dzieciaki, którymi byliśmy jeszcze wczoraj.

    Szczegóły i program: jarmark.olsztyn.eu

16
  • REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 14-20.12.2018

    REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 14-20.12.2018

    Cały dzień
    2018-12-16-2018-12-20

    FILMOWE PORANKI SEANSE Z KONKURSAMI
    Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy, cz. 1 – HDD
    nd10:30
    KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ
    Bohemian Rhapsody KNT – Kino na Temat
    czw11:30
    Mali Giganci 3D – Kino na Temat
    pt18:00
    HELIOS NA SCENIE
    Ucho, gardło, nóż – monodram Krystyny Jandy – Helios na scenie
    pt19:30
    KULTURA DOSTĘPNA
    Listy do M. 3 – Kultura Dostępna
    czw13:00
    czw18:00
    PREMIERA
    Aquaman (2D,Napisy)
    śr17:0020:15
    czw17:0020:00
    Był sobie Deadpool (2D,Napisy)
    pt14:1519:00
    sb, nd, wt14:3019:30
    pn14:2019:30
    śr, czw14:3019:00
    Kursk (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw16:3019:45
    Mary Poppins powraca (2D,Dubbing)
    śr12:1517:45
    czw12:4517:45
    The Quake. Trzęsienie ziemi (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw13:5019:15
    POZOSTAŁE TYTUŁY
    7 uczuć (2D,Oryginał)
    sb, nd15:15
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt, pn, wt, śr11:3020:00
    sb, nd11:1520:00
    czw11:3020:15
    Bohemian Rhapsody (2D,Napisy)
    pt09:30
    śr09:00
    Chłopiec z burzy (2D,Dubbing)
    pn17:00
    Creed II (2D,Napisy)
    pt, pn, wt12:4516:45
    sb, nd14:1016:45
    śr, czw16:45
    Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing)
    pn09:00
    Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy)
    pt14:4519:15
    sb, pn, wt14:4519:00
    nd14:2019:00
    śr, czw14:4519:30
    Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał)
    wt10:00
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pt12:00
    sb, nd, pn, wt, śr11:45
    czw10:30
    Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing)
    pn09:00
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw10:4516:15
    Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing)
    pn09:00
    Fuga (2D,Napisy)
    pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw21:40
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt10:1511:1513:3014:3015:4517:00
    sb10:1511:1513:3015:4518:00
    nd10:0011:1513:3015:4518:00
    pn10:1511:1513:3014:3015:4518:00
    wt10:0011:1512:1514:2015:4518:00
    śr10:1511:1513:3014:3515:4518:00
    czw10:1511:1513:3014:4515:45
    Grinch (2D,Dubbing)
    pt, wt09:00
    czw09:0009:30
    Kler (2D,Oryginał)
    sb, nd15:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    pt13:4017:4521:20
    sb, nd, pn, wt13:4017:4520:15
    śr, czw13:4021:30
    Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał)
    wt10:00