Straż Miejska w nowej siedzibie

0
375

Olsztyńscy strażnicy miejscy przeprowadzili się w nowe miejsce. To nie tylko poprawa komfortu ich pracy, ale także oszczędność w budżecie.

Dotychczas strażnicy wynajmowali pomieszczenia od banku w bezpośrednim sąsiedztwie pl. Solidarności. Teraz ich siedziba przeniosła się nie tak daleko, bo na ul. Żołnierską, ale jakościowo to ogromna zmiana. To pomieszczenia w budynku przy hotelu Relaks. Większa przestrzeń, bardziej komfortowe warunki pracy czy parking, na którym swoje miejsce mogą znaleźć służbowe pojazdy strażników – to jedne z najważniejszych plusów wprowadzonych zmian. – Dodatkowo do głównej siedziby przy ul. Żołnierskiej 13a został przeniesiony posterunek, który dotychczas znajdował się przy ul. Jagiellońskiej 12 – informuje komendant olsztyńskiej straży miejskiej, Jarosław Lipiński. – Dotychczasowe adresy mailowe, podobnie jak numery telefonów i faxów nie ulegają zmianie.
Przeprowadzka – poza podniesieniem jakości warunków pracy – ma także aspekt finansowy. Rocznie to oszczędność ok. 120 tys. złotych, których nie będzie trzeba płacić za wynajem pomieszczeń. Budynek przy ul. Żołnierskiej 13A należy bowiem do gminy.

BRAK KOMENTARZY