Śmiertelny wypadek w pobliżu Kownatek

0
238

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy pod nadzorem prokuratura wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w pobliżu miejscowości Kownatki. W wyniku zderzenia 2 aut osobowych 18-latek zginął na miejscu, a 36-letnia kobieta została przetransportowana do szpitala w Działdowie.

Nidziccy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło we wtorek (21.05.2024 r.) około godziny 13:30 na drodze powiatowej między Kownatkami a Gardynami.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 18-letni kierujący samochodem osobowym jadąc od miejscowości Gardyny w kierunku miejscowości Kownatki, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadące z naprzeciwka auto osobowe, którym kierowała 36-letnia kobieta.

Uczestnicy wypadku to mieszkańcy gminy Kozłowo. W wyniku tego zdarzenia na skutek poniesionych obrażeń, pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, młody mężczyzna zmarł, a kobieta została przetransportowana do szpitala w Działdowie. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci grupy dochodzeniowo-śledczej wraz z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności i przyczyny tego wypadku.

BRAK KOMENTARZY