Śmierć młodej policjantki

0
523

Po długiej chorobie odeszła od nas nasza koleżanka – mł. asp. Katarzyna Chomej. Policjantka, która służbę pełniła w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim, osierociła dwóch sześcioletnich synów.

Mł. asp. Katarzyna Chomej służbę w Policji rozpoczęła w 2011 r. w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie. W 2012 roku kontynuowała służbę już w Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim, gdzie od początku była związana z Wydziałem Prewencji i Ruchu Drogowego. Służbę w Policji oraz spokój życia rodzinnego kilka lat temu przerwała ciężka choroba nowotworowa, z którą Kasia walczyła wspierana przez rodzinę i przyjaciół. Niestety mimo dzielnej postawy i wytrwałej walki, lidzbarska policjantka wieczorem 4 lipca 2022 roku odeszła na wieczną służbę, pozostawiając pogrążonego w żałobie męża (również policjanta), dwóch sześcioletnich synków, rodzinę, przyjaciół, kolegów i koleżanki.

Kierownictwo warmińsko-mazurskiej Policji oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Olsztynie łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, zapewniając wsparcie w tych trudnych chwilach.

Pogrzeb policjantki odbędzie się w piątek (08.07.2022) o godz. 10:30 w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego na ul. Wiejskiej 113 w Lidzbarku Warmińskim.

BRAK KOMENTARZY