Sklepowy złodziej

0
172

Młody mieszkaniec Bartoszyc był wielokrotnym powodem policyjnych interwencji. 20 – latek często kradł z miejscowych sklepów. Ostatnio pod koniec stycznia chciał wyjść ze sklepu z kradzionym telewizorem. 

We wtorek (02.02.2023 r.) chwilę przed godz. 15:00 policjanci patrolujący Bartoszyce zauważyli doskonale znanego im mężczyznę, który był poszukiwany. 20 – latek, od czasu ostatniej kradzieży był nieuchwytny. W ostatnich dniach stycznia wszedł do miejscowego sklepu z AGD i RTV chwycił za telewizor i chciał wyjść. Powstrzymała go pracownica sklepu. Mężczyzna zostawił telewizor i zniknął. Ukrywał się do dnia zatrzymania.

Mieszkaniec Bartoszyc usłyszał 4 zarzuty kradzieży o łącznej wartości strat ponad 3300 złotych i zarzut usiłowania kradzieży telewizora o wartości 799 złotych. W związku z ciążącym na nim wyrokiem 4 miesięcy pozbawienia wolności trafił do zakładu karnego.

Jego pobyt za kratami może się przedłużyć, bo za kolejne popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

BRAK KOMENTARZY