Skatował swoją dziewczynę. Jest areszt

0
486

Do ciężkiego pobicia nastolatki doszło w Szczytnie po imprezie z okazji 18. urodzin dziewczyny.

Szczycieńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie jednej z posesji położonej na terenie Szczytna doszło do ciężkiego pobicia 18-latki.

Pokrzywdzona z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Olsztynie. Do pobicia nastolatki doszło po imprezie z okazji 18. urodzin dziewczyny. Szczycieńscy funkcjonariusze w miejscu zamieszkania zatrzymali jej 19-letniego chłopaka Nikodema C., którego podejrzewali o dokonanie tego czynu.

Prokurator Rejonowy w Szczytnie po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zgromadzonym przez śledczych oraz przesłuchaniu 19-latka postawił mu zarzut usiłowania zabójstwa oraz zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nastolatki.
Sprawca przyznał się do postawionych mu zarzutów i złożył wyjaśnienia. Według ustaleń prokuratora Nikodem C., działając z zamiarem ewentualnym pozbawienia życia nastoletniej dziewczyny, miał przewrócić ją na ziemię, a następnie dusić ją rękoma oraz wielokrotnie kopać i uderzać pięściami w głowę, nawet po utracie przez nią przytomności, powodując u pokrzywdzonej ciężki uszczerbek na zdrowiu.

Sąd Rejonowy w Szczytnie przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec Nikodema C. tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy.

BRAK KOMENTARZY