Rowerowe spacery z leśnikiem w Elblągu

0
191

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu i Nadleśnictwo Elbląg zapraszają na nowy cykl imprez pod nazwą „Rowerowe spacery z leśnikiem”. Pierwsze, inaugurujące spotkanie odbędzie się we wtorek, 25 maja, o godz. 17. Zbiórka przy siedzibie Nadleśnictwa Elbląg przy ul. Marymonckiej 5.

Rowerowe spacery z leśnikiem to nowatorska impreza, podczas której będzie można aktywnie spędzić czas w lesie. Poznamy jego tajemnice dzięki fachowemu komentarzowi leśnika. Wszystko to odbędzie się podczas krótkiej, do 10 km, przejażdżki rowerowej, która raz na jakiś czas przerodzi się w spacer szlakami i ścieżkami Bażantarni, na terenie leśnictw Dąbrowa i Dębica. W trakcie cyklu imprez dowiemy się wielu ciekawostek o życiu lasu i pracy leśników, poznamy metody ochrony środowiska, a także udoskonalimy technikę jazdy rowerem w terenie.

Cykl imprez „Rowerowe spacery z leśnikiem” zacznie się 25 maja 2021r o godz. 17 przy siedzibie Nadleśnictwa Elbląg. Oprócz majowego wydarzenia, zaplanowane są po dwa spotkania w czerwcu oraz we wrześniu i październiku. Zawsze we wtorek, zawsze o godzinie 17. Dokładne daty i miejsca zbiórek będą podawane w kolejnych zapowiedziach. Regulamin Rowerowych spacerów dostępny jest na stronie MOSiR.

Organizatorzy informują, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (np. huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana. Informacja o odwołaniu ukaże się niezwłocznie na stronie MOSiR.

BRAK KOMENTARZY