Przed Indykpolem AZS Olsztyn najważniejszy mecz w sezonie

0
652
Fot. Biuro Prasowe Indykpol AZS Olsztyn

PlusLiga nie zwalnia tempa. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w środę zmierzą się w Hali Urania z GKS Katowice. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn nie będą miło wspominać czterodniowego wyjazdu. Zawodnicy trenera Daniela Castellaniego dwukrotnie musieli uznać wyższość rywali stosunkiem 1:3 – najpierw z Treflem Gdańsk, a po dwóch dniach z Stalą Nysa. W ligowej tabeli, ekipa ze stolicy Warmii i Mazur wciąż zajmuje 9 miejsce, z dorobkiem 28 punktów.

– W obu spotkaniach mieliśmy szanse na zwycięstwoZwłaszcza w Gdańsku, gdzie prowadziliśmy 1:0 i 15:8 w drugim secie. W Nysie natomiast, o losach poszczególnych partii ważyły ich końcówki. Jestem zły, że nie zdobyliśmy w tych spotkaniach żadnego punktu. Walka o play-off wciąż trwa. Katowice przegrały ostatnie spotkanie, a my spotkamy się z nimi dwukrotnie. Wszystko jest w naszych rękach. 

Walka o play-off wciąż trwa, a to może być jedno z decydujących spotkań! W środę, 10 lutego, Indykpol AZS Olsztyn w Hali Urania zmierzy się z sąsiadującą w tabeli ekipą GKS Katowice! Zespół prowadzony przez trenera Grzegorza Słabego, zajmuje 8 lokatę w tabeli, gromadząc na swoim koncie 29 „oczek” – złożyło się na to 10 zwycięstw i 12 porażek. Dla obu drużyn będzie to pierwsze spotkanie w tym sezonie – w środę odrabiamy bowiem zaległości z 12 kolejki.

Jeżeli olsztynianie myślą o awansie do fazy play-off, to muszą to dzisiejsze spotkanie wygrać i to najlepiej za trzy punkty.

Początek środowego spotkania w Hali Urania o godz. 18:00.

BRAK KOMENTARZY