Promocja regionalnego dziedzictwa kulinarnego. Lista laureatów

0
166

Wyłoniono regionalnych zwycięzców konkursu “Nasze kulinarne dziedzictwo – smaki regionów”.

Organizatorem konkursu jest samorząd województwa. Jak tłumaczą, celem inicjatywy jest identyfikacja regionalnych produktów oraz ich promocja, przygotowanie producentów do uczestniczenia w systemach jakości żywności, zarówno na szczeblu unijnym, jak i krajowym, zachęcenie rolników i właścicieli lokalnych firm do korzystania z dorobku polskiego dziedzictwa kulinarnego w celu wzbogacenia swojej oferty rynkowej.

Do konkursu mógł przystąpić każdy producent wyrobów regionalnych i tradycyjnych, spełniających kryteria regulaminowe.

Organizatorem centralnym wydarzenia, odbywającego się pod patronatem ministra rolnictwa i rozwoju wsi oraz marszałków województw, jest Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego w partnerstwie ze Związkiem Województw RP i ośrodkami doradztwa rolniczego.

Finał konkursu odbędzie się podczas Targów Smaki Regionów w Poznaniu 25 września 2022 roku.

WYNIKI KONKURSU 2022:

W kategorii produktów regionalnych pochodzenia zwierzęcego:
Podkategoria: produkty i przetwory mięsne
I nagrodę zdobyły:
– Masarnia z tradycją Dreszler za kaszankę Dreszlera
oraz
– Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gołogóra za pasztet pieczony warmiński z kaczki

Podkategoria: produkty mleczne
I nagrodę zdobyła:
– OSM Olecko za twaróg naturalny półtłusty Mazurski Smak

Podkategoria: miody
I nagrodę zdobyły:
– Pasieka Ranczo w Kaczej Dolinie za miód rzepakowy,
oraz
– Pasieka Jabłońscy, Grzegorz Jabłoński za miód wielokwiatowy nektarowy.

W kategorii produktów regionalnych pochodzenia roślinnego:
Podkategoria: wyroby cukiernicze
I nagrodę zdobyły:
– Aleksandra Wiśniewska za ciastka na palcu kręcone
oraz
– KGW Ostrowite, Łąkorz za brukowiec mazurski
Wyróżnienie zdobyło:
– Gospodarstwo Ogrodnicze Joanna i Sebastian Walkiewicz za skórkę owocową

W kategorii: napoje alkoholowe
I nagrodę uzyskało:
– KGW Stradunianki za Nalewajkę

W kategorii: inne produkty regionalne:
I nagrodę zdobyła:
– Pasieka Jabłońscy, Grzegorz Jabłoński za olej lniany
Wyróżnienie:
KGW Stradunianki za miód z mniszka

Ponadto komisja konkursowa nominowała do nagrody Perła 2022 następujące produkty:
– szynkę wiejską – Masarnia z Tradycją Dreszler
– ser pełnotłusty Złota Gołda z dziurami – OSM Olecko
– miód lipowy – Pasieka Jabłońscy, Monika i Grzegorz Jabłoński
– miód wielokwiatowy – pasieka Rancho w Kaczej Dolinie

W kategorii potraw regionalnych:
I nagrodę zdobyło Koło Gospodyń Wiejskich Stradunianki w Stradunach za:
– szczupaka faszerowanego zieleniną
oraz
– frytkę z okonia na plackach z ogródkowych warzyw z sosem grzybowym

Komisja konkursowa przyznała również Puchar Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego za promowanie potraw z ryb Kołu Gospodyń Wiejskich Stradunianki w Stradunach.

BRAK KOMENTARZY