Prawo i Sprawiedliwość, podczas spotkania w Olsztynku, podsumowało kampanię wyborczą

0
1228
Prof. Wojciech Maksymowicz, "jedynka" PiS w okręgu 35

W olsztyneckim Kinie Grunwald miało miejsce podsumowanie kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości. 

Podczas spotkania głos zabrali kandydaci z list Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych, a także odczytany został list skierowany do członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości, napisany przez Jarosława Kaczyńskiego.

Byłem w wielu miejscach regionu podczas kampanii. Byliśmy bardzo zdeterminowani, aby być z ludźmi i rozmawiać z nimi. Jeżeli miałbym tak stanąć z boku i przyjrzeć się tej kampanii, to bym powiedział, że nasza była najbardziej wyrazista. Myślę, że wynik powinien być dobry, ponieważ byliśmy bardzo dobrze odbierani, ale jeszcze przestrzegam przed tym, żeby ogłaszać nasze zwycięstwo przed wyborami – powiedział prof. Wojciech Maksymowicz, który startuje z pierwszego miejsca na listach PiS z okręgu 35.

PiS do tej pory często wygrywał wybory w mniejszych miejscowościach- Na tych ziemiach różnie bywało. Teraz to się odradza, więc mam nadzieję, że tutaj PiS osiągnie dobry wynik. Generalnie spotkałam się z ogromną życzliwością. Ludzie, albo grzecznie odmawiali rozmowy, albo zdecydowali się zamienić kilka zdań i potwierdzili, że będą na nas głosować, więc jestem pozytywnie nastawiona– powiedziała Beata Bukowska, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku, a także kandydatka do Sejmu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Podczas podsumowania odczytano także list napisany przez Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS ostrzegał m.in. przed zbytnim tryumfalizmem, przed niedzielnymi wyborami-Jeśli zależy Wam na zwycięstwie Prawa i Sprawiedliwości, jeżeli chcecie kontynuacji polityki dobrej zmiany i utrzymania wszystkich jej zdobyczy, jeśli pragniecie, by Polacy mieli większe dochody oraz by poziom i jakość życia polskich rodzin systematycznie rosły, to nie pozwólcie uśpić się wynikom sondaży. Nieobecni, jak wiemy, nie mają racji. Dlatego weźcie Państwo sprawy w swoje ręce, pójdźcie do urn wyborczych, namówcie do tego swoich sąsiadów i oddajcie głosy na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości startujących w wyborach zarówno do Sejmu jak i do Senatu, bo te ostatnie są także bardzo ważne.

Fotorelacja:

BRAK KOMENTARZY