Polmlek Lidzbark Warmiński radzi sobie świetnie w Ekstraklasie Kobiet Tenisa Stołowego

0
298

Tenisistki z Lidzbarka Warmiński grają bardzo dobrze i są blisko tego, żeby zakończyć rundę zasadniczą na trzecim miejscu w tabeli.

Rywalizacja w ekstraklasie w ostatnich latach, zazwyczaj wygląda tak, że pierwsze miejsce jest wręcz zarezerwowane dla zespołu KTS Enea Siarka Tarnobrzeg, natomiast walka o pozostałe miejsca na podium jest bardzo zacięta.  W tej rywalizacji z dobrym skutkiem udział biorą tenisistki z Lidzbarka Warmińskiego.

W ostatnim czasie sprawiły one sporo problemów, nawet zespołowi z Tarnobrzega. Polmlek przegrał z tą niezwykle utytułowaną drużyną tylko 2:3, co pokazało, że w zespole drzemie naprawdę spory potencjał. W ostatnio rozegranej kolejce Polmlek Lidzbark Warmiński wygrał 3:1 z drużyną z Częstochowy. Był to niezwykle ważny dla układu tabeli mecz.

Obecnie drużyna z Lidzbarka Warmińskiego zajmuje trzecie miejsce w tabeli i przy dwóch więcej rozegranych spotkaniach, wyprzedza czwarty w tabeli zespół Bebetto AZS AJD Częstochowa, różnicą aż ośmiu punktów. To sprawia, że praktycznie pewne jest to, że tenisistki stołowe z Lidzbarka Warmińskiego powalczą w tym sezonie o medal.

BRAK KOMENTARZY