Policja skarbowa szuka chętnych do pracy

0
551

Jeszcze do 13 stycznia można aplikować do warmińsko-mazurskiej Krajowej Administracji Skrabowej. Na kandydatów czeka 70 etatów.

Obecnie KAS poszukuje kandydatów na stanowisko młodszego specjalisty Służby Celno-Skarbowej do komórek dochodzeniowo-śledczych, referatów realizacji, oddziałów celnych granicznych i wewnętrznych oraz do komórek kontroli celno-skarbowej rynku. – Jesteśmy prestiżową, umundurowaną formacją, która zajmuje się zwalczaniem zorganizowanych grup przestępczych specjalizujących się w wyłudzaniu VAT. Zwalczamy nielegalny hazard i przemyt towarów akcyzowych. Przeciwdziałamy praniu brudnych pieniędzy, kontrolujemy ruch i transport drogowy, a także współpracujemy z organami celnymi innych państw – podkreśla Marta Rosiak, rzeczniczka Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie. 

KAS oferuje możliwości rozwoju zawodowego i jasno określoną ścieżkę kariery. – Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie, liczne dodatki, rozwinięty pakiet socjalny. Dodatkowym atutem jest nabycie uprawnień emerytalnych po 25 latach służby – dodaje Rosiak. 

KAS czeka na osoby, które posiadają obywatelstwo polskie, co najmniej średnie wykształcenie, stan zdrowia odpowiedni do zajmowanego stanowiska, cieszące się nieposzlakowaną opinią, korzystające z pełni praw publicznych oraz nie karane za umyślne przestępstwo lub przestępstwo skarbowe.

Kto jeszcze nie podjął decyzji, może to zrobić do 13 stycznia.

Szczegółowe informacje dotyczące prowadzonego naboru dostępne są na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie, w zakładce Ogłoszenia / Nabór / Oferty pracy i służby w KAS (link do ogłoszenia).

BRAK KOMENTARZY