Podtrzymać dobrą passę

0
605
W ataku Wojciech Żaliński fot. archiwalne

Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się na wyjeździe ze Ślepskiem Suwałki. Olsztynianie będą faworytem tego spotkania.

Olsztynianie prezentują bardzo wysoką formę na początku tego sezonu. Zanotowali do tej pory pięć zwycięstw i ponieśli tylko jedną porażkę. Akademicy z Olsztyna z meczu na mecz wyglądają coraz lepiej. Widać, że forma rośnie, a drużyna jeszcze bardziej się ze sobą zgrywa.

Spotkanie w Suwałkach zapowiada się ciekawie, z tego względu, że to będzie pierwsze spotkanie na nowej hali. Siatkarze z Suwałk wszystkie swoje mecze w tym sezonie rozgrywali na wyjeździe, więc będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony, przed własną publicznością.

Sezon rozpoczęli bardzo dobrze, ponieważ pokonali Asecco Resovię Rzeszów, ale następnie przyszły trzy porażki. Były to jednak mecze z bardzo silnymi rywalami, więc trudno ocenić, jak mocna jest ta drużyna? Dopiero te następne kolejki, dadzą nam odpowiedź na to pytanie.

To siatkarze z Olsztyna będą faworytem tego meczu. Jeżeli zagrają na podobnym poziomie, jak w spotkaniu przeciwko Treflowi Gdańsk, to powinni tą świetną passę podtrzymać. Początek meczu w sobotę o godzinie 14:45.

BRAK KOMENTARZY