Pod osłoną nocy kradli katalizatory

0
438

Policjanci z Ełku ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 25, 29 i 39 lat, którzy wspólnie kradli katalizatory. Mężczyźni mieli specjalnie przygotowane narzędzia i nocą wycinali nimi katalizatory w zaparkowanych samochodach. Pod nadzorem prokuratury prowadzone są dalsze działania w tej sprawie.

Policjanci z Ełku zatrzymali trzech mieszkańców powiatu ełckiego podejrzanych o kradzież katalizatorów. Działania policyjne opierały się przede wszystkim na czynnościach operacyjnych, które okazały się niezwykle skuteczne. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że mężczyźni pod osłoną nocy, korzystając z wcześniej przygotowanych narzędzi, wycinali katalizatory z zaparkowanych samochodów. Część tych przyrządów policjanci znaleźli w samochodzie jednego z mężczyzn. Wszyscy usłyszeli po kilka zarzutów kradzieży.

29-latek został tymczasowo aresztowany. Natomiast 25-latek i 39-latek zostali objęci dozorami policyjnymi. Pod nadzorem prokuratury wyjaśniane są dalsze okoliczności tej sprawy. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

BRAK KOMENTARZY