Po “kolacji” na masce Audi, noc spędził w policyjnej celi

0
1226
Areszt

Mieszkaniec Olsztyna powiadomił policjantów, że ujął mężczyznę, który porysował mu maskę samochodu… jedząc na niej posiłek. Funkcjonariusze na miejscu potwierdzili treść zgłoszenia a ujętego sprawcę zatrzymali. Jak się okazało 37-latek dwie godziny wcześniej w jednej z olsztyńskich aptek groził, ubliżał i ukradł telefon pracownikom placówki. Policjanci wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń.

Wczoraj około godziny 16:30 oficer dyżurny olsztyńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że na parkingu przy ulicy Kopernika został ujęty mężczyzna, który uszkodził jeden z jego samochód. Na miejsce zgłoszonej interwencji natychmiast pojechali policjanci. Z informacji uzyskanych od zgłaszającego wynikało, że 37-letni mieszkaniec Olsztyna – wspólnie ze swoimi kolegami – rozłożył jedzenie na masce zaparkowanego audi, przez co uszkodził powłokę lakierniczą auta.
Pokrzywdzony wartość swoich strat oszacował na 2 000 zł. Andrzej R. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało u mieszkańca Olsztyna ponad promil.

Interweniujący policjanci ustalili ponadto, że ten sam mężczyzna dwie godziny wcześniej w jednej z aptek w centrum miasta groził, ubliżał i ukradł telefon komórkowy pracownikom placówki. Policjanci wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń. Zbierają materiał dowodowy, który pozwoli na przedstawienie mężczyźnie zarzutów.

(KB/TM)

BRAK KOMENTARZY