Piknik Lotniczy w Gryźlinach-Reaktywacja.Odliczamy dni do widowiskowej imprezy lotniczej na Warmii

0
165

Po 7 latach przerwy do kalendarza największych imprez w regionie wraca Rodzinny Piknik Lotniczy Pod Niebem Świętej Warmii na lądowisku w Gryźlinach.Organizatorzy zapraszaja na Piknik  w niedzielę 10 lipca w godz. 10.00-18.00 na lądowisko w Gryźlinach(gm. Stawiguda).

Chcemy, aby była to okazja do spędzenia miłej niedzieli w rodzinnym gronie, więc nie może zabraknąć zarówno czegoś dla ducha, jak i dla ciała – mówi starosta olsztyński Andrzej Abako. – Musi więc być i „gastronomia”, jak i inne atrakcje, chociażby koncerty lokalnych zespołów muzycznych.

Po kilkuletniej przerwie władze powiatu i gminy zadecydowały o reaktywacji tego wydarzenia, które przez wiele lat było jednym z najważniejszych i najciekawszych punktów w kalendarzu wakacyjnych imprez odbywających się w regionie, którą odwiedzało w przeszłości nawet 20 tysięcy widzów.

Gazeta Warmińska jest patronem medialnym imprezy.Zapraszamy do odwiedzania naszych wydawnictw drukowanych i elektronicznych, w których znajdą się relacje z Pikniku.

BRAK KOMENTARZY