PIERWSZY JESIENNY KONCERT KAMERALNY w ORANŻERII KULTURY

0
1337

Oranżeria Kultury w Lidzbarku Warmińskim zaprasza na pierwszy jesienny koncert kameralny ZACZNIJ OD BACHA. W środę, 3 października, o godz. 18:00 usłyszeć będzie można klasyczne trio instrumentalne: fortepian, skrzypce i wiolonczelę.

W Lidzbarku zagrają: Agnieszka Panasiuk – fortepian, Paweł Kukliński – skrzypce oraz Paweł Panasiuk – wiolonczela. Koncert rozpocznie kompozycja Jana Sebastiana Bacha, a zakończy kompozycja Andrzeja Panufnika. W repertuarze również utwory Wieniawskiego, Kreislera i Francka.

Agnieszka i Paweł Panasiuk gościli już kilkakrotnie w Oranżerii n.in. podczas koncertu Muzyka islandzka, Canzone di primavera czy podczas otwarcia wystawy Mariusza Kałdowskiego „Twarze i obrazy muzyki”. Tym razem, wraz z uwielbianymi już przez publiczność artystami, wystąpi znany muzyk – Paweł Kukliński. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, dziś pełni funkcję profesora nadzwyczajnego uczelni. Stale występuje jako solista, kameralista oraz koncertmistrz w wielu projektach artystycznych w kraju i zagranicą. Koncert w takim składzie zapowiada się niezwykle interesująco.

Bezpłatne zaproszenia i zapisy: oranzeria@lidzbarkw.pl oraz tel. 517 262 146 

BRAK KOMENTARZY