Otwarty Puchar Warmii i Mazur w Taekwondo tym razem w Olsztynku

0
4762
Taekwondo

W Olsztynku w sobotę(23.01.2016) zakończyły się zawody Otwartego Pucharu Warmii i Mazur w Taekwondo.  W zawodach udział wzięło 190 zawodników i zawodniczek z 18 klubów z całej Polski.

Zawody miały charakter otwarty. Startowały kluby między innymi z taekwon-do, kick-boxingu, tang soo do,  karate. Organizatorem zawodów był Bartosz Zabłotny – Egida Olsztynek oraz Związek Sportowy Polska Unia Taekwon-do. Sędziowało 30 sędziów. Sędzia Główny zawodów – Karol Siwek. Sekretarz zawodów – Marta Brylińska. Sędziowie kontraktowi: Marek Czapka, Daniel Dąbrowski.

Wyniki indywidualne w poszczególnych kategoriach:

Konkurencja układów formalnych dzieci

  1. Marsel Castalano (Egida Olsztynek)
  2. Jan Jaworski (LKSW Dan Świdnik)
  3. Mikołaj Obrębski (ITR Iława)

Konkurencja technik szybkościowych dzieci lat 6

  1. Stanisław Żuber (Egida Olsztynek)
  2. Bartosz Kocięcki (Egida Olsztynek)

Walki soft-stick dzieci 6 lat

  1. Bartosz Kocięcki (Egida Olsztynek)
  2. Stanisław Żuber (Egida Olsztynek)

Konkurencja technik szybkościowych  dzieci 7 lat

  1. Wiktor Stańczak (Egida Olsztynek)
  2. Wiktor Augustowski (Egida Olsztynek)
  3. Wiktor Trejmak (Gladius Ostróda)

Walki soft-stick dzieci lat 7

  1. Wiktor Stańczak (Egida Olsztynek)
  2. Maciej Grzybowski (Egida Olsztynek)
  3. Wiktor Trejmak (Gladius Ostróda)

Konkurencja technik szybkościowych dzieci dziewczęta +9 lat

  1. Natalia Korobczyc (ITR Iława)
  2. Aleksandra Lis (LKSW Dan Świdnik)

Walki soft-stick dzieci dziewczęta 8 lat

  1. Amelia Rzepecka (MDK Tang Soo Do)
  2. Martyna Argalska (Egida Olsztynek)
  3. Aleksandra Dzilińska (Gladius Ostróda)

Konkurencja technik szybkościowych dzieci dziewczęta 8 lat

  1. Aleksandra Dzilińska (Gladius Ostróda)
  2. Martyna Argalska (Egida Olsztynek)
  3. Amelia Rzepecka (MDK Tang Soo Do)

Konkurencja technik szybkościowych dzieci chłopcy lat 8

  1. Marsel Castalano (Egida Olsztynek)
  2. Krzysztof Sobociński (Gladius Ostróda)
  3. Kacper Kręciewski (Egida Olsztynek)

Walki soft-stick dzieci chłopcy lat 8

  1. Marsel Castalano (Egida Olsztynek)
  2. Milosz Gorzelewski (Gladius Ostróda)
  3. Kacper Marcjanik (Egida Olsztynek)

Walki soft-stick dzieci dziewczęta +9 lat

  1. Natalia Korobczyc (ITR Iława)
  2. Aleksandra Lis (LKSW Dan Świdnik)

Konkurencja technik szybkościowych dzieci chłopcy +9 lat

  1. Jan Jaworski (LKSW Dan Świdnik)
  2. Kacper Ewartowski (Gladius Ostróda)
  3. Cezary Kowalkowski (Zamek Kurzętnik)

Walki soft-stick dzieci chłopcy +9 lat

  1. Jan Jaworski (LKSW Dan Świdnik)
  2. Kacper Ciechanowicz (LKSW Dan Świdnik)
  3. Przemysław Szajdek (Gladius Ostróda)

 

Konkurencja układów formalnych młodzików

  1. Wiktoria Rutkowska (Tang Soo Do Pionki)
  2. Daniel Niedźwiedzki (ITR Ilawa)
  3. Jakub Płachta (Tang Soo Do Pionki)

Konkurencja technik szybkościowych młodziczki -140cm

  1. Emilia Koziol (Orient Częstochowa)
  2. Wiktoria Rutkowska (Tang Soo Do Pionki)
  3. Natalia Zawalska (Orient Częstochowa)

Walki semi-contact młodziczek -140cm

  1. Wiktoria Rutkowska ( Tang Soo Do Pionki )
  2. Emilia Kozioł (Orient Częstochowa)
  3. Maja Staniszewska (Egida Olsztynek)

Konkurencja technik szybkościowych  młodziczek -150cm

  1. Oliwia Kołodziejczyk (Orient Częstochowa)
  2. Julia Kamińska (Champion Lubawa)
  3. Małgorzata Zięba (Champion Lubawa)

Walki semi contact młodziczek -150cm

  1. Małgorzata Zięba (Champion Lubawa)
  2. Julia Kamińska (Champion Lubawa)
  3. Oliwia Kołodziejczyk (Orient Częstochowa)

Konkurencja technik szybkościowych młodziczek +150cm

  1. Oliwia Szwankowska (Gladius Ostróda)
  2. Zuzanna Głąb(LKSW Dan Świdnik)

Walki semi-contact młodziczek +150cm

  1. Oliwia Szwankowska (Gladius Ostróda)

Konkurencja technik szybkościowych  młodzików -135cm

  1. Bartosz Kozioł (Orient Częstochowa)
  2. Kacper Kępiński (Orient Częstochowa)
  3. Kacper Wlazło (ITR Iława)

Walki semi-contact młodzik -135cm

  1. Paweł Stachowicz (Gladius Ostróda)
  2. Marcel Solis (ITR Iława)
  3. Kacper Wlazło (ITR Iława)

Konkurencja technik szybkościowych młodzików -140cm

  1. Robert Miśkiewicz (Piechotka Team)
  2. Paweł Ponieważ (LKSW Dan Świdnik)
  3. Oskar Ciepłuch (Piechotka Team)

 

Walki semi-contact młodzików -140cm

  1. Oskar Korwier (Gladius Ostróda)
  2. Kacper Sobieski (Gladius Ostróda)
  3. Oskar Ciepłuch (Piechotka Team)

Konkurencja technik szybkościowych młodzików -145cm

  1. Tobiasz Ociepski (Gladius Ostróda)
  2. Joachim Maciejczyk (Taekwon-do Kreli)
  3. Adam Szeliga (MDK Tang Soo DO)

Walki semi-contact młodzików -145cm

  1. Tobiasz Ociepski (Gladius Ostróda)
  2. Adam Sawicki (Champion Lubawa)
  3. Bartosz Stańczyk (PiechotkaTeam)

Konkurencja technik szybkościowych młodzików -150cm

  1. Szymon Miller (Tang Soo Do Pionki)
  2. Tymoteusz Kopa (Orient Częstochowa)
  3. Kornel Borecki (Piechotka Team)

Walki semi-contact młodzików -150cm

  1. Daniel Niedźwiedzki (ITR Iława)
  2. Kornel Borecki (Piechotka Team)
  3. Szymon Miller (Tang soo Do Pionki)

Konkurencja  technik szybkościowych -155cm

  1. Mateusz Galiński (Champion Lubawa)
  2. Mateusz Brokos (MDK Tang Soo Do)

Walki semi-contact młodzików -155cm

  1. Mateusz Galiński (Champion Lubawa)
  2. Mateusz Brokos (MDK Tang Soo Do)

Konkurencja technik szybkościowych młodzików +155cm

  1. Michał Stańczyk (Piechotka Team)
  2. Jakub Płachta (Tang Soo Do Pionki)
  3. Adrian Socha (TSD Ronin)

Walki semi-contact młodzików +155cm

  1. Michał Stańczyk (PiechotkaTeam)
  2. Jakub Płachta (Tang Soo do Pionki)
  3. Adrian Socha (TSD Ronin)

Konkurencja układów formalnych kadetów

  1. Patryk Banaszek (Tang Soo Do Pionki )
  2. Monika Banaszek (Tang Soo Do Pionki)
  3. Wiktoria Miller (Tang Soo Do Pionki)

Walki semi-contact kadetek -155cm

  1. Michelle Maier (Orient Częstochowa)
  2. Marlena Augustyniak (Piechotka Team)
  3. Oliwia Pańczak (Tang Soo Do Pionki)

Walki semi-contact kadetek -165cm

  1. Oliwia Rucińska (Champion Lubawa)
  2. Paulina Turulska (Champion Lubawa)
  3. Monika Banaszek (Mazowieckie Centrum Tang Soo Do)

Walki semi contact kadetek +165cm

  1. Maja Popczyk (Orient Częstochowa)
  2. Julia Durak (Kreli Gostyn)

Walki semi-contact kadetów -150cm

  1. Krystian Dolny (Champion Lubawa)
  2. Dawid Śpiewak (Piechotka Team)

Walki semi-contact kadetów -160cm

  1. Jakub Leliwa (Champion Lubawa)
  2. Kacper Trzos (Tang Soo Do Pionki)
  3. Damian Joniec (Gladius Ostróda)

Walki semi-contact kadetów -170cm

  1. Wiktor Grochalski (Champion Lubawa)
  2. Patryk Banaszek (Tang Soo Do Pionki)
  3. Mariusz Nowak (Orient Częstochowa)

Walki semi-contact kadetów +170cm

  1. Michał Kuźniak (Bartoszycka Szkoła TKD)
  2. Kacper Kołodziejczyk (Orient Częstochowa)
  3. Jakub Dziliński (Gladius Ostróda)

Walki light-contact kadetki -43kg

  1. Paulina Turulska (Champion Lubawa)
  2. Oliwia Rucińska (Champion Lubawa)
  3. Michelle Maier (Orient Częstochowa)

Walki light-contact kadetki -57kg

  1. Maja Popczyk (Orient Częstochowa)
  2. Julia Armatyńska (Orient Częstochowa)
  3. Ilona Baran (Tang Soo Do Pionki)

Walki light-contact kadetek +57kg

  1. Julia Durak (Kreli Gostyń)
  2. Zuzanna Maj (Tang Soo Do Pionki)

Walki light-contact kadetów -42kg

  1. Jakub Leliwa (Champion Lubawa)
  2. Dawid Śpiewak (Piechotka Team )
  3. Kacper Trzos (Tang Soo Do Pionki)

Walki light-contact kadetów -48kg

  1. Jakub Grzywacz (Tang Soo Do Pionki)
  2. Mariusz Nowak (Orient Częstochowa)
  3. Michał Kornacki (Champion Lubawa)

Walki light-contact kadeci -54kg

  1. Patryk Banaszek (Tang Soo do Pionki)
  2. Wiktor Grochalski (Champion Lubawa)
  3. Jakub Kołakowski (Gladius Ostróda)

Walki light-contact kadeci +54kg

  1. Michał Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Tkd)
  2. Paweł Kendziorski (Zamek Kurzętnik)
  3. Jakub Dziliński (Gladius Ostróda)

Konkurencja układów formalnych junior/senior

  1. Jarosław Malik (Szkoła Karate Bierutów)
  2. Barbara Pirogowicz (Egida Olsztynek)
  3. Michał Borkowski (Tang Soo Do Pionki)

Walka semi-contact juniorki/seniorki -160cm

  1. Patrycja Hinc (Kick boxing Wejherowo)
  2. Aleksandra Grzywacz (Tang Soo Do Pionki)
  3. Agnieszka Woźniak (Tang Soo Do Pionki)

Walki semi-contact juniorki/seniorki -170cm

  1. Klaudia Argalska (Egida Olsztynek)
  2. Agnieszka Horbatiuk (Orient Częstochowa)
  3. Barbara Pirogowicz (Egida Olsztynek )

Walki semi-contact juniorki/seniorki +170cm

  1. Olimpia Grela (Orient Częstochowa)
  2. Agnieszka socha (TSD Ronin)
  3. Paulina Stenka (Kick Boxing Wejherowo)

Walka semi-contact juniorzy -175cm

  1. Adrian Kołakowski (Gladius Ostróda)
  2. Mateusz Buda (LKSW Dan Świdnik)
  3. Wiktor Wilkanowski (Zamek Kurzętnik)

Walki semi-contact seniorzy -175cm

  1. Artur Kozłowski (Tang Soo Do Pionki)
  2. Michał Suski (Piechotka Team)
  3. Wojciech Jarosz (Egida Olsztynek)

Walki semi contact junior/senior -180cm

  1. Krzesimir Kasza (Gladius Ostróda)
  2. Rafał Frenkiel (Egida Olsztynek)
  3. Bartosz Trzeciak (Gladius Ostróda)

Walki semi-contact junior/senior -185cm

  1. Kacper Obrębski (ITR Iława)
  2. Mikołaj Herzberg (Kick Boxing Wejherowo)
  3. Sebastian Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Tkd)

Walki semi-contact junior/senior +185cm

  1. Michał Borkowski (Tang Soo Do Pionki)
  2. Marcin Kamiński (Rypiński Klub TSD)

Walki light-contact juniorki/seniorki – 50kg

  1. Natalia Jastrzębska (Orient Częstochowa)
  2. Aleksandra Grzywacz (Tang Soo Do Pionki)

Walki light-contact juniorki/seniorki -57kg

  1. Agnieszka Horbatiuk (Orient Częstochowa)
  2. Agnieszka Woźniak (Tang Soo Do Pionki)
  3. Małgorzata Ciesielska (LKSW Dan Świdnik)

Walki light-contact juniorki/seniorki -64kg

  1. Julia Kalinowska (Egida Olsztynek)
  2. Aleksandra Pastwa (Orient Częstochowa)

Walki light-contact juniorki /seniorki +64kg

  1. Olimpia Grela (Orient Częstochowa)
  2. Paulina Stenka (Kick Boxing Wejherowo)
  3. Agnieszka Socha (TSD Ronin)

Walki light-contact junior/senior -60kg

  1. Wiktor Wilkanowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Emil Dębczuk (LKSW Dan Świdnik)
  3. Bartosz Trzeciak (Gladius Ostróda)

Walki light-contact junior/senior -66kg

  1. Konrad Łaniewski (Champion Lubawa)
  2. Michał Suski (Piechotka Team )
  3. Rafał Frenkiel (Egida Olsztynek)

Walki  light-contact junior/senior -72kg

  1. Artur Kozłowski Tang Soo Do Pionki)
  2. Mikołaj Herzberg (Kick Boxing Wejherowo)
  3. Michał Gawliński (Piechotka Team)

Walki light-contact junior/senior -78kg

  1. Sebastian Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Tkd)
  2. Marek Bielski (Champion Lubawa)

Walki  light contact junior/senior +78kg

  1. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  2. Tomasz Grzybowski (Egida Olsztynek)
  3. Michał Borkowski (Tang Soo Do Pionki)

Ostateczna klasyfikacja medalowa Pucharu Warmii i Mazur w Taekwondo w poszczególnych kategoriach:

Klasyfikacja medalowa dzieci

  1. Egida Olsztynek 7/6/2
  2. LKSW Dan Świdnik 2/4/0
  3. ITR Iława 2/0/1
  4. Gladius Ostróda 1/3/4
  5. MDK Tang Soo Do 1/0/1

Klasyfikacja medalowa młodzików

  1. Gladius Ostróda 6/1/0
  2. Tang Soo Do Pionki / Orient Częstochowa 3/3/2
  3. Champion Lubawa 3/3/1
  4. Piechotka Team 3/1/4
  5. ITR Iława 1/2/2
  6. LKSW Dan Świdnik / MDK Tang Soo Do 0/2/1
  7. Kreli Gostyń 0/1/0
  8. TSD Ronin 0/0/2
  9. Egida Olsztynek 0/0/1

Klasyfikacja medalowa kadetów

  1. Champion Lubawa 6/3/1
  2. Tang Soo Do Pionki 3/4/5
  3. Orient Częstochowa 3/3/2
  4. Bartoszycka Szkoła Tkd 2/0/0
  5. Kreli Gostyń 1/1/0
  6. Zamek Kurzętnik 0/1/0
  7. Gladius Ostróda 0/0/4
  8. Mazowieckie Centrum TSD 0/0/1

Klasyfikacja medalowa junior/senior

  1. Orient Częstochowa 4/2/0
  2. Tang Soo Do Pionki 3/3/3
  3. Egida Olsztynek 2/2/3
  4. Gladius Ostróda 2/0/2
  5. Zamek Kurzętnik 2/0/1
  6. Kick boxing Wejherowo 1/2/1
  7. Champion Lubawa 1/1/0
  8. Bartoszycka Szkoła Tkd 1/0/1
  9. Itr Iława/Karate Bierutów 1/0/0
  10. Piechotka Team/LKSW Dan Świdnik 0/2/1
  11. Tsd Ronin 0/1/1
  12. Rypiński Klub Tsd/Kreli Gostyń 0/1/0

Generalna klasyfikacja medalowa Otwartego Pucharu Warmii i Mazur:

  1. Champion Lubawa 10/7/2
  2. Orient Częstochowa 10/6/2
  3. Tang Soo Do Pionki 9/10/9
  4. Egida Olsztynek 9/9/6
  5. Gladius Ostróda 9/4/10
  6. ITR Iława 4/2/3
  7. Piechotka Team 3/6/5
  8. Bartoszycka Szkoła Tkd 3/0/1
  9. LKSW Dan Świdnik 2/8/2
  10. Zamek Kurzętnik 2/1/2
  11. Kreli Gostyń 1/3/0
  12. MDK Tang Soo Do 1/2/2
  13. Kick Boxing Wejherowo 1/2/1
  14. Karate Bierutów 1/0/0
  15. TSD Ronin 0/1/3
  16. Rypiński Klub TSD 0/1/0
  17. Mazowieckie Centrum TSD 0/0/1
  18. Fit Barczewo 0/0/0

BRAK KOMENTARZY