Olsztyńscy siatkarze rozegrają ostatni mecz w tym roku

0
727

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn we wtorek po raz ostatni zawalczą o ligowe punkty w 2020 roku. Rywalem Zielonej Armii będzie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Początek meczu w Hali Urania o godz. 17:30.

Pięciodniowy, wyjazdowy maraton siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn za nami. Zawodnicy prowadzeni przez Daniela Castellaniego, zdobyli 3 punkty – w środę musieli uznać wyższość PGE Skry Bełchatów (0:3), a kilka dni później, w sobotę, wygrali starcie z MKS Będzin (3:0). W ligowej tabeli, z dorobkiem 18 punktów, akademicy z Kortowa zajmują 10. pozycję.

Czasu na przygotowania do kolejnego spotkania jest bardzo mało. Wtorkowe spotkanie z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, będzie ostatnią konfrontacją dla ekipy ze stolicy Warmii i Mazur w 2020 roku. Zadanie to będzie niezwykle ciężkie, bowiem zawodnicy prowadzeni przez Nikola Gribicia są liderem PlusLigi, nie odnosząc żadnej porażki i tracąc w 13 spotkaniach tylko 8 setów. W pierwszym meczu lepsi okazali się siatkarze Grupy Azoty ZAKSA, zwyciężając 3:1.

Olsztyńscy siatkarze nie będą faworytem tego meczu, ale na pewno będą chcieli w dobrych nastrojach  zakończyć ten rok, więc łatwo się poddadzą.

BRAK KOMENTARZY