Ojciec znęcał się nad 14-letnim synem

0
151

Agresywny wobec małoletniego syna ojciec musiał opuścił mieszkanie i przez 2 tygodnie ma zakaz zbliżania się do jego najbliższego otoczenia. Niestosowanie się do tych reguł zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności lub aresztu.

Policjanci z Ełku dostali informację, że w jednej z rodzin na terenie powiatu ełckiego może dochodzić do przemocy. Z dotychczasowych ustaleń wynikało, że ojciec był agresywny wobec swojego 14-letniego syna, stosował przemoc zarówno psychiczną, jak i fizyczną. Policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności i sytuację w tej rodzinie. W efekcie interwencji mężczyzna od razu otrzymał nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania i zakaz zbliżania się do jego bezpośredniego otoczenia przez najbliższych 14 dni.

To już czwarta taka procedura zastosowana przez ełckich policjantów w ciągu bieżącego miesiąca.

W miniony weekend natychmiastowy nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się otrzymał także 28-latek. Mężczyzna był agresywny w domu wobec swojej mamy i babci. Mieszkanie musiał opuścić także 44-latek. Ten mężczyzna nadużywa alkoholu i awanturuje się z ojcem, z którym mieszka. Ciągle niepokoi, żąda od niego pieniędzy, wyzywa, a także popycha i wykręca ręce. Policjanci zakazali mu zbliżania się do mieszkania, a także nakazali natychmiastowe jego opuszczenie. Odizolowany od rodziny został również 35-latek. Mężczyzna, będąc pod działaniem alkoholu, był agresywny wobec domowników i niszczył sprzęty w mieszkaniu. Świadkami tego były małoletnie dzieci i żona.

BRAK KOMENTARZY