Odpowiedzą za posiadanie marihuany

0
948
Policjanci dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie sprawdzają każdą, nawet anonimową informację o przestępstwach w tym, także dotyczącą posiadania zabronionych środków odurzających. W ten sposób sprawdzili też zgłoszenie dotyczące 25-letniego Pawła P. W jego domu kryminalni znaleźli prawie 40 gram marihuany. Mężczyzna oraz jego dwóch współlokatorów odpowiedzą za jej posiadanie.
25-letni Paweł P. oraz jego współlokatorzy 20-letni Jakub K. i 25-letni Damian K. nie spodziewali się zupełnie wizyty policjantów. Tym bardziej nie spodziewali się przeszukania w domu. Decyzja policjantów była słuszna, ponieważ przyniosła ona rezultaty. Funkcjonariusze znaleźli worki z suszem roślinnym. Testy narkotykowe jednoznacznie potwierdziły, że jest to marihuana.
Policjanci zabezpieczyli prawi 40 gram środków odurzających. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. W oparciu o zebrany materiał dowodowy funkcjonariusze przedstawili mężczyznom zarzuty posiadania środków odurzających.
Teraz cała trójka odpowie przed sądem. Za ten czyn może im grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
kmp

BRAK KOMENTARZY