Nożem zaatakowała swojego brata. Okazała się poszukiwana

0
1402

Kara do 2 lat pozbawienia wolności grozi mieszkance Olsztyna, która w trakcie awantury domowej raniła nożem swojego brata. Na szczęście, jego życiu i zdrowiu nie grozi niebezpieczeństwo. W trakcie interwencji okazało się, że 29-latka jest poszukiwana. Została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie.

Dziś w nocy (02.04) oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o ugodzeniu nożem. We wskazane miejsce natychmiast wysłał podległych funkcjonariuszy, którzy ustalili okoliczności sprawy.

Pijana Ewa M. wszczęła awanturę ze swoją matką. Jej brat, również pod wpływem alkoholu, próbował uspokoić kobiety. Kiedy chciał je rozdzielić, 29-latka chwyciła nóż i uderzyła nim w głowę brata. Mężczyzna upadł na ziemię. Matka wezwała pogotowie, które zabrało mężczyznę do szpitala. Jak ustalili policjanci, życiu oraz zdrowiu pokrzywdzonego nie grozi niebezpieczeństwo.

Ewa M. została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie. W trakcie interwencji okazało się, że jest ona osobą poszukiwaną.

Z uwagi na fakt, iż kobieta zamieszkuje wspólnie z pokrzywdzonym, przestępstwo uszkodzenia ciała ścigane jest w tym przypadku z urzędu. 29-latce grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W rodzinie została założona również Niebieska Karta.

BRAK KOMENTARZY