Na deskorolce pod dachem. Nietypowe zajęcia dla młodzieży

0
578

Oryginalne zajęcia jazdy na deskorolce odbędą się w olsztyńskiej Aquasferze. Zimowe treningi odbywać sie będą podczas ferii świątecznych oraz zimowej przerwy w nauce.

“Aqua skate” to nazwa cyklu zajęć, jakie organizuje Akademia Deskorolki OSiR Olsztyn. To, że lekcje odbywać się będą na terenie największej pływalni stolicy Warmii i Mazur nie oznacza jednak, że uczestnicy będą wchodzić do niecki wypełnionej wodą. – W naszym obiekcie powstanie unikatowy tymczasowy kryty skaterpark, jedyny taki w naszym województwie, z którego najmłodsi skaterzy będą korzystać podczas zajęć – wyjaśnia Zbigniew Szymula z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Unikatowy, tymczasowy, kryty skaterpark powstał w wydzielonej części podziemnego parkingu Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera. Wysokości przeszkód – np. minirampy, raila, quatera i grindboxa – są dostosowane dla najmłodszych skaterów i osób, które dopiero zaczynają przygodę z deskorolką.

Zajęcia skierowane do dzieci w wieku od 8. roku życia zostały zaplanowane w dwóch terminach:
* 27.12.2021 – 31.12.2021 r. w godz. 10:00-14:00 (4 grupy po 5 osób),
* 24.01.2022 – 4.02.2022 r. godz. 10:00-14:00 (4 grupy po 5 osób).
Koszt zajęć to 20 złotych. Dostępne będą również zajęcia indywidualne (50 zł) i dla par (80 zł). Aby wziąć w nich udział należy wcześniej się zapisać. Wszystkie informacje i zapisy drogą mailową: p.bauman@aquasfera.olsztyn.eu oraz pod nr tel. 89 523 79 89.

Ubezpieczenie OSiR obejmuje uczestników korzystających ze skateparku podczas zajęć Akademii Deskorolki. Organizator nie zapewnia sprzętu wymaganego na zajęcia (kask, deskorolka, ochraniacze). – Z doświadczenia wiemy, że rodzice nie mają pełnej wiedzy o sprzęcie deskorolkowym i często kupują sprzęt niewłaściwy – mówi instruktor Akademii Deskorolki, Piotr Bauman. – Prosimy o kontakt przed zakupem deskorolki i ochraniaczy. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać właściwy sprzęt.

Skatepark w Aquasferze będzie dostępny wyłącznie dla uczestników Akademii Deskorolki.

BRAK KOMENTARZY