Muzyczne zakończenie Mundialu w Elblągu

0
936

Nasza drużyna nie gra już na Mundialu, ale w Elblągu grają dalej, tyle że na instrumentach muzycznych, żegnając w ten weekend największą imprezę piłkarską świata!

PIĄTEK
Na rozpoczęcie weekendu w piątek na scenie przed katedrą pojawi się zespół No Longer Music! Jako support zagra zespół ENY.

No Longer Music to elektryzujące show z muzyką na żywo, elementami dramy oraz wysokiej jakości efektami specjalnymi! Wszystko dzieje się na świeżym powietrzu, a atrakcyjna forma wydarzenia nie pozwala przejść obok niego obojętnie. Zespół tworzą muzycy i performerzy z kilku krajów Europy i ze Stanów Zjednoczonych, a sam zespół powstał na początku lat 80-tych w Amsterdamie. Przygotujcie się na sporą dawkę wrażeń!

Start już w ten piątek, 13 lipca, godz. 20:00 na scenie przed katedrą.


SOBOTA


W sobotę o godz. 20:00 wstąpi grupa TRANSSEXDISCO.

Zespół powstał w 2007 roku w Olsztynie z inicjatywy Damiana Lange i gra muzykę rockową „z nutką” punk rocka oraz elektroniki. Zespół był kilkakrotnie nagradzany na przeglądach zespołów rokowych. Do tej pory Transsexdisco mogą pochwalić się 4 wydanymi płytami.

Zespół tworzą: Damian Lange – gitara, wokal, kompozycje i teksty; Krystian Zemanowicz – gitara basowa; Marcin Matyszewski – instrumenty klawiszowe; Paweł Łach – perkusja; Piotr Pankowski – gitara.

Koncert w najbliższą sobotę, 14 lipca, na scenę przy katedrze o godz. 20:00.


NIEDZIELA


Po meczu finałowym zapraszamy na Starówkę. O godz. 20:00 na naszej letniej scenie przed katedrą na Starym Mieście wystąpi znana olsztyńska kapela ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW.

Romantycy wystąpili u nas już w zeszłym roku i ich koncert przyciągnął wielbicieli muzyki rockowej z elementami folku, piosenki kabaretowej i melodramatycznego popu. Siłą olsztyńskiego składu są teksty, które pisze Damian Lange. Na niedzielnym koncercie usłyszymy nie tylko znane utwory takie jak: „Urodziny” czy „Lodziarka” , ale także kompozycje z najnowszej płyty: Neoromantyzm (wdanej w kwietniu tego roku).

BRAK KOMENTARZY