Marszałek województwa i władze gminy Stawiguda zapraszają na koncert, który wygrali mieszkańcy

0
710

To koncert Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie, Chóru Konsonans oraz Zespołu Czerwony Tulipan, który odbędzie się 20 czerwca 2021 w Majdach za pensjonatem “Wulpink” na boisku przy ul. Jana.
To nagroda za najlepszą frekwencję w II turze w wyborach Prezydenta RP. Gmina Stawiguda zdeklasowała wtedy inne gminy powiatu olsztyńskiego. Dzięki temu odbędzie się tam koncert muzyków Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. To nagroda od marszałka województwa.
Nie dość, że mieszkańcy gminy Stawiguda osiągnęli najlepszą frekwencję spośród gmin powiatu olsztyńskiego, to na dodatek poprawili swój wynik z I tury, osiągając 76,58 proc. – Tym samym wygraliśmy konkurs ogłoszony przez marszałka województwa Gustawa Marka Brzezina, w którym nagrodą za największą frekwencję będzie koncert muzyków Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej – mówi Michał Kontraktowicz, wójt gminy Stawiguda. – Bardzo się z tego cieszymy i gratulujemy naszym mieszkańców.

Przypomnijmy, że mieszkańcy gminy uzyskali najlepszy wynik także w I turze wyborów wygrywając tym samym wóz strażacki.
Koncert ufundowany przez marszałka województwa Gustawa Marka Brzezina pierwotnie miał się odbyć 29 sierpnia 2020 roku, lecz z przyczyn pandemicznych został odwołany i przeniesiony na 20 czerwca. Początek godz. 16.

Koncert Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie, Chóru Konsonans oraz Zespołu Czerwony Tulipan odbędzie w Majdach za pensjonatem “Wulpink” na boisku przy ul. Jana.

BRAK KOMENTARZY