Letnia edycja biegu City Trail

0
1177

25 marca odbył  się szósty, a zarazem ostatni bieg  City Trail w sezonie 2016/2017. Kolejny jesienno-zimowy cykl biegów wokół Jeziora Długiego już w październiku. Niecierpliwym organizator proponuje City Trail onTour czyli letnią odsłonę biegu. 

Lublin, Warszawa, Olsztyn, Trójmiasto, Bydgoszcz, Szczecin, Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź – to lokalizacje, w których odbędzie się letnia edycja cyklu.

– To dobra okazja, by przypomnieć o naszym głównym projekcie-jesienno-zimowym cyklu, którego szósta już ogólnopolska edycja wystartuje jesienią – mówi organizator biegów, Piotr Książkiewicz. – Zapisy zostaną uruchomione 1 sierpnia, a więc tuż po zakończeniu City Trail  onTour.

Letnie zawody w Olsztynie  odbędą się tradycyjnie na trasie nad Jeziorem Długim. Dystans to 5km. Start i meta znajdują się w tym samym miejscu. Trasa w większości prowadzi leśnymi ścieżkami, poza krótkimi fragmentami poprowadzonymi ścieżką rowerową. Jest urozmaicona i urokliwa. Najtrudniejszy odcinek jest tuż za czwartym kilometrem, gdzie będzie do pokonania kilkudziesięciometrowy podbieg. To miejsce bardzo blisko mety, które gromadzi wielu kibiców. Krótszy dystanse od 300 m do 2 km przewidziano dla dzieci i młodzieży.

Olsztyńską odsłonę biegu organizatorzy zaplanowali na 19 lipca. Zapisy już ruszyły. Więcej informacji tutaj.

BRAK KOMENTARZY