Kortowiada 2021 jednak się odbędzie. Pierwsza gwiazda

0
861
JM Rektor UWM prof.Ryszard Górecki przekazał zgodnie ze zwyczajem klucz ,a znim władzę na uniwersyteckim kampusie żakom.

Organizatorzy imprezy już informowali, że Kortowiada się nie odbędzie. Jest zmiana decyzji i pierwsza gwiazda.

W kwietniu organizatorzy Kortowiady poinformowali, że impreza się nie odbędzie. – Niestety nie jesteśmy w stanie zorganizować wydarzenia w tradycyjnej formie, które byłoby dla wszystkich bezpieczne. Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze, dlatego nie możemy nikogo narazić na jego utratę – ogłosili.
Sytuacja jednak się zmieniła. I impreza odbędzie się. Powodem są jest odmrażanie gospodarki i zmiany przepisów sanitarnych dotyczących organizacji imprez masowych. Udział w nich będzie mogła brać publiczność, a przypadku Kortowiady maksymalnie do 250 osób pod sceną. – Na niecałe dwa tygodnie przed wydarzeniem zmieniły się przepisy dot. obostrzeń związanych z pandemią COVID-19! Dzięki temu tegoroczna Kortowiada może odbyć się z udziałem publiczności – cieszą się organizatorzy i zapowiedzieli od razu pierwszą gwiazdę. – Na scenie wystąpi wszystkim doskonale znany i uwielbiany zespół Enej. Ale to nie koniec. Już niedługo przedstawione zostaną kolejne gwiazdy wydarzenia – zachęcają organizatorzy Kortowiady.

BRAK KOMENTARZY