Władze gminy Purda opracowują właśnie Strategię Rozwoju Gminy Purda na lata 2015-2020. W jej opracowywaniu mogą wziąć udział mieszkańcy.
Pragniemy zaprosić mieszkańców do dyskusji na temat bieżącej sytuacji w gminie oraz proponowanych kierunków rozwoju – mówi Piotr Płoski, wójt gminy. – Spotkania z mieszkańcami zostaną podzielone na pięć grup tematycznych.
Terminy spotkań:
15.10.2015 (czwartek) – kierunki rozwoju gminy, słabe i mocne strony oraz szanse i zagrożenia
16.10.2015 (piątek) – infrastruktura techniczna w gminie
19.10.2015 (poniedziałek) – edukacja, sport, czas wolny mieszkańców, służba zdrowia i pomoc społeczna
20.10.2015 (wtorek) – rolnictwo, rozwój obszarów wiejskich oraz przedsiębiorczość i rynek pracy
21.10.2015 (środa) – turystyka, kultura i promocja gminy
Wszystkie spotkania odbędą się w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Purdzie o godz. 17.
Liczymy na Państwa obecność!!!!