Kobieta znęcała się nad rodziną

0
124

Funkcjonariusze zatrzymali w policyjnym areszcie 66-letnią mieszkankę gminy Biała Piska, podejrzaną o stosowanie przemocy domowej. Kobieta usłyszała zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad mężem i dorosłą córka. 

Policjanci interweniowali w jednej z miejscowości na terenie gminy Biała Piska, gdzie agresywna kobieta nie chciała wpuścić domowników do wspólnie zajmowanego mieszkania. Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającą i jej 66-letnią matkę. Ustalili, że chwilę wcześniej między kobietami doszło do awantury, którą wszczęła starsza kobieta. W trakcie kłótni wyzywała dorosłą córkę, szarpała ją za ubranie i kilkukrotnie uderzyła klapkiem w twarz, a do tego wyganiała ją z domu. Matka pokrzywdzonej została zatrzymana w policyjnym areszcie jako sprawca przemocy domowej.

Po zebraniu materiału dowodowego przez śledczych zatrzymana kobieta usłyszała zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad córką i mężem. Policjanci ustalili bowiem, że przemoc w tej rodzinie trwa od ponad trzech miesięcy. W tym czasie 66-latka bez powodu wszczynała awantury domowe. Wyzywała męża i córkę, szarpała ich i utrudniała korzystanie ze wspólnego mieszkania. Do tego biła domowników rękoma i różnymi przedmiotami. Zarówno mąż, jak i jej córka posiadali widoczne obrażenia na ciele. Decyzją prokuratora 66-letnia kobieta objęta została policyjnym dozorem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ