Jerzy Dudek uświetni otwarcie boiska w Mrągowie

0
2950

W najbliższy czwartek 31 sierpnia o godzinie 15.00 odbędzie się otwarcie nowego boiska piłkarskiego w Mrągowie, zlokalizowanego przy ulicy Bohaterów Warszawy 4. W wydarzeniu wezmą udział m.in. dygnitarze z UEFA oraz wielokrotny reprezentant Polski Jerzy Dudek.

Bramkarz poprowadzi specjalną sesję treningową Football3 – jest to innowacyjna technologia, kładąca nacisk na zasady fair play, komunikację i dialog pomiędzy drużynami. Wszyscy chętni będą mogli zrobić  z Jerzym Dudkiem zdjęcie, a także – uwaga – wziąć udział w konkursie rzutów karnych. Zobaczenie “Dudek dance” na żywo wydaje się niesłychaną atrakcją, wszak jego parady podczas finału Ligi Mistrzów na stale zapisały się na kartach futbolowej historii. Uczestnicy wydarzenia będą mogli także zrobić sobie zdjęcie z pucharem, nagrodą za zwycięstwo w Lidze Europy UEFA. Oprócz tego, organizatorzy  przygotowali między innymi: turniej piłkarski Football3, malowanie graffiti czy atrakcje dla najmłodszych.

Całe przedsięwzięcie zostanie zorganizowane dzięki współpracy z firmą FedEx, organizacją StreetFootballWorld, organizacją UEFA Foundation of Children, a także w partnerstwie z Gminą Miasta Mrągowo.

BRAK KOMENTARZY