IV Otwarte Mistrzostwa w Siatkówce Plażowej o Puchar Wójta Gminy Stawiguda

0
2078
Gra z dużym poświęceniem dla osiągniecia jak najlepszego wyniku

W Tomaszkowie nad jeziorem Wulpińskim w Otwartych Mistrzostwach w Siatkówce Plażowej rywalizowano o Puchar Wójta Gminy Stawiguda.

Przy bardzo dobrej pogodzie, w pięknych naturalnych warunkach rozegrano turniej siatkówki plażowej o Puchar Wójta Gminy Stawiguda. Chociaż był to turniej, to liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Do rywalizacji zapisało się 11 drużyn, a sam turniej był rozgrywany systemem “każdy z każdym”. Taki system pozwolił na to, żeby wszyscy, którzy przystąpili do turnieju, rozegrali kilka ciekawych meczy.

Zawodnicy sami podkreślali, że dobra zabawa i aktywność fizyczna jest tutaj najważniejsza, ale nie zabrakło również dobrej siatkówki. Były świetne ataki, efektowne parady obronne, a także spektakularne bloki. Zgromadzona publiczność podczas spotkań podrywała się do dopingu i wspierała swoich ulubieńców.

Rozgrywanych meczów było naprawdę dużo, ale rywalizacja toczyła się tylko do jedenastu wygranych punktów. Gra była bardzo płynna, a sami uczestnicy mieli trochę czasu, żeby po rozegranych spotkaniach nieco odpocząć i przygotować się do kolejnej rywalizacji. Podczas wręczania pucharów widać było, że wszyscy są bardzo zadowoleni z udziału w turnieju i żaden z uczestników, nie opuścił Tomaszkowa z pustymi rękami, ponieważ każdy dostał jakiś puchar czy statuetkę.

Turniej został zorganizowany przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych Tomaszkowo, ale nie odbyłby się, bez wsparcia gminy Stawiguda.- Gmina Stawiguda wspiera inicjatywy lokalne, również organizowane, przez Stowarzyszenie Tomaszkowo i dzięki pomocy gminy mogliśmy uczestniczyć w tym turnieju i podziwiać grające zespołypowiedziała Magdalena Matracka, zastępca wójta Gminy Stawiguda.

Klasyfikacje turnieju:

Klasyfikacja Open:

Miejsce 3: Maciej Chmurkowski i Tomasz Najmowicz

Miejsce 2: Michał Szubert i Marek Tkaczyk

Miejsce 1: Paweł Mąka i Wojciech Piłat

Klasyfikacja Gminna:

Miejsce 3: Michał Spychowski i Mateusz Ordakowski

Miejsce 2: Marcin Rosoliński i Krzysztof Nowak

Miejsce 1: Olaf Pachucki i Adrian Fałkowski (MVP całego turnieju)

 

Fotorelacja

BRAK KOMENTARZY